Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen lányos, virág illatú...

Milyen lányos, virág illatú parfümök vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a virág illat szerintem annyira nem jó... de, abszolut lányos:

Bruno Banani illatai, Tom Tailor - Bodytalk. Ráadásul olcsó kategória.


Mondjuk nálam mindent visz a Lancome - Hypnose.

2010. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Adidas Fruithy rhytm nagyon jó,de rovid ideig marad meg az illata.Viszont a kedvencem,ami ehhez hasonló (szerintem),a Paris Hilton-Paris Hilton,isteni,virágos-gyumolcsos illata van.
2010. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aquolina Pink Sugar, J.del Pozo: Halloween, Miss Sixty illatok. Szintén olcsó kategória.

A lányok egyébként nem a tisztán virág illatúakat szeretik, hanem mostanában a vattacukros, édes illatok a slágerek.

Ami még sláger az az Avril Lavigne Black Star, Christina Aguilera By night, de a sima Christina Aguilera is finom.

Ezek szintén nem túl drágák.

Világmárkásak közül: Nina Ricci Nina, Pretty Nina, Ricci Ricci, Dkny Be dellicious és Red delicious, Dolce Light Blue, Escada Rockin Rio, Gucci II és Envy me, Lacoste Touch of Pink, Moschino Hippy fizz és I love love, Versace Bright Crystal, Paco Rabanne Black XS, Valentino Rock N Rose Couture.

Azt hiszem minden említésre méltót felsoroltam, mindenféle árkategóriában, határ a csillagos ég :)

2010. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne hagyjuk ki az Anaist és az Ópiumot sem
2010. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sem az Anais sem az Opium nem lányos.

Az Opium orientális-fűszeres illat, az Anais pedig idősebbeknek való nehéz virágos illat.

2010. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Versace - Bright crystal

Burberry - Brit sheer

Gucci - Envy me

Guccy edp ||.

...stb.:)

2010. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Christina Aguilera parfüm,ez az:

[link]

Illatösszetevők:Mandarin, jázmin, öszibarack, szilva, vanília, ribizlitea, szantálfa, pézsma, ámbra


Parfüm illatcsalád:Virágos-gyümölcsös

DM-be,Rossmanba ha szokott illatminta lenni.Én imádom:)

2010. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a BU parfümökből az ezüst és az arany üveges, illetve a Spirit parfümök is azok, ezek DM-es parfümök.
2021. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!