Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok ajánlani valami jó...

Kalea11 kérdése:

Tudnátok ajánlani valami jó minőségű, fekete szemceruzát?

Figyelt kérdés
Az ár nem elsődleges szempont (ajándékba lesz), de azért ne legyen pofátlanul drága. Elsősorban olyan lenne jó, amit kezdők is tudnak használni (pl. legyen krémes)
2014. dec. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Essence Gel, vagy Essence Long Lasting. A két legtartósabb, legjobb ami drogériákban kapható.
2014. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de az essence long lasting nekem megvan, és nem nagyon tartós... :( de a másikat megpróbálom.
2014. dec. 1. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Az essence long lastingot javasoltam volna én is elsőként - nekem bevált, de ha az nem, esetleg az avon super shock gel szemceruzája...(szerintem az valamivel jobb, mint az essence-é, de faragni meg sokkal könnyebb)


Esetleg ha rendelni akarsz, a sleek automata szemceruzáját is nagyon szeretem, nagyon tartós, és krémes, és nagyon kényelmes...:)

Meg ha géles dologban gondolkodsz, akkor a sleek eau lala (lehet nem így írják, most nincs itt, nem tudom megnézni) ceruzája is nagyon jó (minőségre messze üti még az avont is...:D)

2014. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2014. dec. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!