Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a helyes sorrend az alapozó...

Mi a helyes sorrend az alapozó és a korrektor felvitelénél?

Figyelt kérdés
2008. aug. 14. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Elvileg korrektor,alapozó,és ezután jöhet a púder.

Persze az alapozás közben valószínűleg le fog jönni a korrektor egy része,amit ki kell javítani.Én időspórolás miatt felcseréltem a kettőt,és ezzel nem vagyok egyedül.A sminkelés nem olyan,mint az autószerelés,igazából nem lehet elszúrni,a lényeg,hogy meg legyél elégedve az eredménnyel,és a tartóssággal.

2008. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1.korrektor + 2.alapozó
2008. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én először korrektorozom,ha utána úgy érzel,hogy kellen alapozó,akkor azt is használok,de próbálom kerülni,hogy minél kevesebbszer fedjem le az arcom,nem tesz jót.De ha alapozom,akkor általában kell még egy gyors javítás korrektorral.
2008. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én felszoktam cserénih a sorrendet..:D

Elöször alapozó aztán korrektor... így ídőt sporolok meg.. hiszen ha a korrektorra rá kenem az alapozót akkor úgy is ki kell javítanih a korrektorral:D

és engem 2 éves koromban megharapott egy kutyah az arcomon-.-" ami bár nem zavar deh néha le szoktam festenih és csak úgy hatásos a korrektor ha azt az alapozó után kenem fel...

2008. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!