Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten hol találok alant...

Budapesten hol találok alant látható kiegészítőket árusító boltot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy Budapesten hol lelek ilyen, vagy ehhez hasonló stílusú kiegészítőket áruló boltot. Rám bízták a beszerzést, de én nagyon nem ebben a világban mozgok, gondoltam dobok ide egy kérdést. Előre is köszönöm!


kép linkek:

[link]


[link]


2010. jan. 27. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Apró kiegészítés, hogy természetesen, ha beleférne az időbe, a fentihez hasonló online boltból szerezném be, hiszen azért még csak fel sem kellene állni az asztaltól, de ez most nem opció.
2010. jan. 27. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


ezeken az oldalakon nézz körül. egy kiki kannibal nevű csaj tervezi ezeket, külföldről lehet megrendelni, de elég drága. de esetleg eltudod sajátkezűleg is készíteni:


[link]

2010. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első voltam. pontosítok :) :

[link]

2010. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Nézegettem, elég sokan készítenek ehhez hasonló utánzatokat. Nekem az is jó lenne, ha csak stílusában ilyen kiegészítőkkel foglalkozó boltot találnék. Tipikus trendi tini, scene darabokat árusítót itt Pesten, ahová a napokban benézhetek.
2010. jan. 27. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

Akkor menyj be egy H&M-be vagy C&A-ba. Igaz ezek ruhaboltok, de állítottak fel ilyen kis standokat, ahol már ékszerek is vannak. De még tudom ajánlani a Bijou Brigitte nevű boltot. Ha Budapesten laksz, akkor a Westendbe mindet megtalálod :)

2010. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!