Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol lehet olcsón...

Budapesten hol lehet olcsón kapni igényes, szép kiegészítőket (leggings, bokavédő, kendő, kesztyű stb. ) vmennyire egy helyen?

Figyelt kérdés

Tudom, álmodjak egy ilyen helyet, aztán majd ott, de tényleg ... Mindig lejárom a lábam, ha felsőről nadrágról van szó, és lefogyasztom a számlámat, aztán mindig kiderül, hogy egy csomó alapvető kiegészítőm meg hiányzik ... :O És így egy csomó rucit nem is tudok hordani...

Ázsia center mondjuk? Fontos lenne, hogy egy helyen, vagy legalább ne az egész várost bejárva meg tudjam szerezni a cuccokat... Ti hol merre, mit?


2010. okt. 1. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha tudod mit keresel, próbálj a neten is keresni, én a ruháim kb. 90%-át így szereztem meg, többek között a leggingseket is :)


Ha nem jó visszaküldöd/cserélteted, ha jó boldogság :D

2022. márc. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!