Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink és tisztálkodási...

Milyen smink és tisztálkodási cuccokat ajánlanátok? 13/L

Figyelt kérdés
Jöhet sok termék , hogy válogatni tudjak. Légyszi írjátok le mellé mi a tapasztalatok a termékkel kapcsolatban. Előre is köszi a válaszokat!
2014. nov. 2. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Sminktermékek amiket én használok:

Alapozó, korrektor: Maybelline

Szemöldökömre: Essence szemöldökpor

Szemhéjfesték: Lovely

Szemhéjtus: Essence eyeliner pen

Szempillaspirál: Essence lash princess, essence big lashes

Hidratáló, primer: Nivea Make up starter

Ajakápoló: Labello

Arctonik: Balea

Arctisztító kendő: Balea

Na én ezeket használom.

Kifejtve: Maybelline alapozó túl sok mennyiségben sárgás hatást ad éppen ezért nem kell belőle sokat felvinni és gyönyörűen fed. Korrektorral már nem igazán vagyok megelégedve egy alapfedést kölcsönöz.

Az essence termékek nagyon jók nekem beváltak.

Lovely szemhéjpaletta azt leszámítva, hogy porzik elég jól pigmentált és szépen építhető.

Nivea makeup starter krém gyorsan beszívódik de alapozó felvitele előtt én szoktam várni 5-10 percet mert ha egyből rákenem az alapozót akkor morzsolódik.

Balea dm-s termékek pedig szerintem lekörözik a Niveás termékeket. Az arctonikja szuperül leszedi a sminket ugyanúgy az arctisztító kendője is...nem beszélve az árukról ami kb fele annyi mint a niveás termékeké. A labello pedig csodákat tesz az kiszáradt ajkaimmal :) Én ezeket használom nap mint nap :) De szerintem neked 13 évesen ha sminkelni akarsz akkor bőven ráérsz még...esetleg egy szempillaspirállal és egy ajakápolóval bőven jó vagy nem kell még alapozót, korrektort és társait használni mert fölösleges, túl fiatal vagy még hozzá :)

21/L

2014. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Őszintén semmilyen sminkcuccot nem ajánlanék még neked. Fiatal vagy még, nem hiányzik az neked, és öregíteni fogja a bőröd (nem tévhit vagy szóbeszéd, tényleg). Szerintem bőven elég, ha színtelen vagy halvány színű szájfényt kezdesz el használni, a többi sminkcuccot még mellőzd.

Én mondjuk sosem sminkeltem, csak alkalmakra szemveruza és spirál, meg 14-15 éves koromban szájfény. Az osztálytársaim 14 éves korukban kezdtek el kb. sminkelni. Már egy részük leszokott róla, de látható a különbség azok közt, akik sminkeltek, meg azok közt, akik csak néha, 6 éve.

2014. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!