Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kövér lányok miért csináltatna...

Kövér lányok miért csináltatnak köldökpiercinget?

Figyelt kérdés
Ezzel csak még jobban felhívják a figyelmet a hasukra, ráadásul ha már van piercing, akkor mutogatják is :S Vélemények?
2010. jan. 19. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
örök kérdés...és ha még seggtetkó ribancrendszámmal is párosul akkor az már felfoghatatlan
2010. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
mert semennyi ízlésük nincs, semennyi a világon. szó mi szó nagyun ocsmány de ez van, nem lehet mindenki olivia palermo.
2010. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszik attól szebbek lesznek... vagy nem tudom.
2010. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség, plusz azt hiszik attól szebbek jobbak menőbbek lesznek. Pedig dehogy...
2010. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a köldög pc már alapból egy lejárt dolog 5-6 éve volt nagy szám,manapság már kinek nincs? Hát igen kövéreknek........esztétikai környezet szennyezés:D Ezt azóta gondolom mióta egyik kedves ismerösöm mutatta a köldök pc-jét aki mellesleg 103 kiló,és a hasát striák árasztják el,ő tudja.
2010. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem is tud gyógyulni sem, ha alig éri levegő, hiszen teljesen betakarja a háj :( Csak azért tettem fel a kérdést, mert minap volt szerencsém látni egyet, és komolyan, nagyon durván súrolja a jó ízlés határát.
2010. jan. 20. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
én kövér vagyok, lány és még sincs. nem azért mert kövér vagyok hanem mert nem tetszik. nemtudom, hogy miért jó, nekik tetszik ez, hát legyen. a mutogatást én sem értem, én igyekszem takarni a hasam. a fürdőruhám is tankini{nem brom az egyberuhát}
2010. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint kérdés, hogy ki számít kövérnek.

76 kg vagyok, van köldökpiercingem, de mikor csináltattam, akkor 67 kg voltam, (nem volt teljesen lapos hasam akkor se, de jól állt).

Nem hordok toppot, rövid felsőt, nem mutogatom a hasam, de hadd ne szedjem már ki azért, mert terhesség miatt felszedtem x kg-ot, és lett néhány stria a hasamon.

Nem tudhatjátok senkiről, hogy nézett ki, mikor megcsináltatta.

Tetoválásról meg annyit (és ez a piercingre is vonatkozik), az csináltasson, akinek tetszik, ne legyen már ez is súlyfüggő. Jut eszembe, jövő héten megyek csináltatni:-)(Karomra...) Szerintem ducibb lányon SEM a tetoválás (akár derékon), vagy a köldökpiercing a visszataszító, hanem ha kirakja a hasát, meg a méreténél 2 számmal kisebb csípőgatya. Na az tényleg gáz.

Mondjuk vékonyabb lányokon sem tetszik haskivillantós felső, pár éve még elment (16 évesen én is felvettem, már biztos nem tenném, ha úgy néznék ki, mint akkor, sem...)

2010. márc. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nem azért de nem mindegy hogy kövér vagy nem kövér?

most azért mert valaki dagi DE szeretne köldökpiercinget NEM kell cinkelni érte ... ez gyerekes ha szeretne akkor csináltasson ezért senkit sem SZABADNA piszkálni...

ugyanakkor ha mutogatja az már más tészta...

hali 15/L [amúgy nekem is van köldökpc-m ]

2011. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ugyanakkor ha mutogatja az már más tészta... "

Na igen, ezen van a hangsúly... Ehhez meg nem kell piercing, meg tetoválás:-D

2011. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!