Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy egyes nők,...

Miért van az, hogy egyes nők, lányok az átlagosnál jóval hosszabb körmöt növesztenek, vagy csináltatnak?

Figyelt kérdés
Átlagosnál hosszabb alatt azt értem, hogy az újjak végétől mérve több, mint mondjuk fél cm.
2011. jún. 12. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy egyes nők, lányok az átlagosnál jóval hosszabb körmöt növesztenek, vagy csináltatnak?"


Mert nekik így/ez tetszik ,gondolom én .

:-)

2011. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"az újjak végétől mérve több, mint mondjuk fél cm"


Szerintem ez nem is nagy mekem nagyobb szokott lenni.

És azért mert nekem igy tetszik .

2011. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy hülyeség, de szerintem ezzel jelzik, hogy ők szexuális ragadozók, vadmacskák. Az átlagnál többet tudnak és várnak el a szexben.
2011. jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem tizenpáréves koromban volt akkora körmöm, akkor én még nem vártam el túl sokat sex terén Xd


Azért mert tetszik nekik, jó festegetni, büszkék rá, hogy nekik megnő ekkorára (kivéve ha mű)

úgy érzik hogy ezzel kicsit kitűnnek, rajtuk is van ami különleges, szép.

2011. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik, hogy az szép. Valamint mert nem végeznek semmi olyan munkát, amihez kell a kezük, még gépelni csak-csak lehet vele, de takarítani pl. már bajosan. Vagy krumplit pucolni :D Szóval valahol azt is mutatja, hogy neki semmi dolga nincs.
2011. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én imádom, ha szex közben egy nő finoman karmolász a hosszú körmeivel.
2011. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert így szerintem sokkal szebb, mintha rövid lenne (bár nekem most rövidT.T), és ha valakinek természetes, akkor nagyon is büszke lehet az egészséges, hosszú körmére.

Akinek meg hozzám hasonlóan rövid, vastag ujjai vannak, optikailag hosszabbá és karcsúbbá teszik, kecsessé varázsolják a kezeket.

2011. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert szép ha ápolt, de csak a saját!Műkörömben is van szép, természetes, de egyre kevesebben csináltatnak olyat úgy vettem észre :\

Nekem régen egyáltalán nem nőtt meg, picik voltak. Feltetettem egy saját körömerősítést 2x és utána nem is kellett, mostmár az általad írt fél cm-t is meghaladják. Általában egy világos lakkal festem és egy apró matrica a gyűrűs és a hüvelykujjamra.

Kicsi a kezem így nyújtja az ujjaimat. Sokan kérdezték már h mű? És a válaszban után van egy kis irígység :)

2011. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
lol:))kerdezo..neharagudj:P kerlek vegyel elo egy vonalzot, es nezd meg hogy fel centi milyen keves..az meg szinte alig hosszu..mert zavar az ha nahany lanynak/nonek hosszuak a kormei? az szep es noies ha izlesesen van megformazva es kifestve..
2011. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!