Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemüveget válasszak?

Milyen szemüveget válasszak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek szemészetre és utána meg apával elmegyünk egy új szemüveget venni. A mostani elvileg jól áll, de azt már eléggé unom, meg biztos hogy romlott a szemem és szeretnék valami más milyet. A mostaninak a nyele fekete és vannak rajta két sorban fehér pöttyök, a lencséknél pedig barna, de csak felül van keret, a lencsék alján nincs. Ezzel az a bajom, hogy kisebbnek látszik a szemem, gondolkodtam egy fekete keretesen de az meg lehet hogy túl furán nézne ki. Mindenképp szemüveges maradok, mert már mindenki így szokta meg és anélkül fura lennék. Honnan tudjam, hogy az adott keret jól áll-e? Mert hiába mondja valaki azt, hogy jól áll, ha nekem nem tetszik magamon, vagy fordítva. Apa ott lesz velem, de lehet hogy nem engedi a vastag fekete kereteset. És szerintetek valami nőiesebbet vegyek vagy inkább vastag fekete kereteset? Próbáltam képet felrakni de a telóm szarakodik és tudok vele rendes képet készíteni. 16/L

2014. aug. 27. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is fekete keretes van, mások szerint nagyon jól áll. Ha most vennék, akkor is fekete kereteset vennék, csak nagyobbat,meg talán kicsit vékonyabbat. Mutatom képen, szerintem ezek most eléggé divatosak:

[link]

Nem egészen erre gondoltam, de olyat nem találok.

2014. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is az ilyesmik tetszenek:) Mert ez nem olyan durva és tök jól néz ki.
2014. aug. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!