Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A vörös rúzzsal mi a bajotok...

Tiiimiii kérdése:

A vörös rúzzsal mi a bajotok fiúk?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön, szerintem van benne valami különleges, például nekem önbizalmat ad.

Miért tartjátok visszataszítónak?


2014. júl. 6. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt tudni kell viselni. A legtöbb lány pedig nem tudja. Nem lehet rájuk , mint nőkre nézni, mert olyanok mint a kislányok akik nagynak akarnak tűnni.

Ha tudod viselni, és van egy korod is hozzá, akkor hordd nyugodtan

2014. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. 10 lányból 1-nek áll tényleg jól, a többin röhejes.
2014. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok fiú alapból nem szereti a rúzst és a szájfényt(állítólag nem szeretik ha csók után az ő szájuk is olyan ) :)
2014. júl. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában alapjáraton nem rajonganak a rúzsokért, szájfényekért. Másrészt meg, általánosságban a fiúknak a lányok jönnek be, a lányok meg nevetségesen néznek ki vörös rúzzsal.

Az a felnőtt nőknek való.

2014. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rúzs felesleges vacak. Miért? Mert lenyalod, leiszod, letörlöd és leheh újra és újra kenni.

Legyen az bármilyen színű is, több gond van vele mint haszon. Csak a média és a nők próbálják elhitetni magukkal és egymással, hogy az mennyire jó dolog.

Csak egy kérdés: hova viselnél vörös rúzst? Randira? Ha jó a randi sokáig úgy se marad rajtad és szerintem illúzió romboló ha a nő állandóan kenegeti a száját.

Alkalomra? Kevés olyan alkalom van ahol nem hatna tolakodóan.

Te lehet hogy azt hiszed künönleges és önbizalmat ad. De a pasik fele nem szereti a rúzsos szájú nőket. A másik felét pedig pont nem érdekli.

A nő csak a másik nő irigylését akarja kiválltani nem a férfinak tetszeni. Mert ha férfinak akarna tetszeni akkor azt természetességével is megteheti. A legtöbb férfi azt szereti ha a nő úgy szép ahogy van, mindenféle vakolat nélkük.

2014. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én is idegenkedtem a vörös rúzstól, amíg a sminkekhez nagyon értő barátnőm ki nem könyörögte, hogy egyszer így sminkelhessen buliba. A smink többi része egy tusvonalból állt, amit egyébként is szoktam, és aznap este sokkal többen jöttek oda táncolni/beszélni/meghívni valamire, mint egyébként. De lehet, hogy ez azon múlott, hogy én nőiesebben éreztem magam, és ez látszott meg.
2014. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na szóval igazából egy egyszerű (semmi flitter semmi strassz meg ilyesmi)fekete kis ruhában leszek, fekete magassarkú cipővel és a szempillám festem ki, a hajam ki lesz engedve, egy egyszerű fülbevaló és karkötő, ezért azt gondoltam h a piros rúzs ezt az egyszerű szettet kicsit különlegessé tenné, egy elegáns estére gondoltam, nem célom tetszeni senkinek, de érdekelt hogy a pasikat miért taszítja ha egyszerűen minden nőci, aki vörösre festi az ajkait megőrjíti a körülötte levő férfiakat, számomra ez eléggé ellentmondásos :D na mindegy, köszönöm a kommenteket :)
2014. júl. 7. 16:56
 8/8 A kérdező kommentje:
ja amúgy meg 18 vagyok
2014. júl. 7. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!