Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megcsináltassam titokba a...

Megcsináltassam titokba a nyelvpiercinget vagy ne? Nemtudok dönteni 16/l

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem ne, inkább beszéld meg. nekem van és észrevehető,picit máshogy beszélsz van aki pösze is kicsit utána, evéssel is gondok lehetnek ,meg legrosszabb esetben begyulladhat vérezhet,ki kell venni, bármi előfordulhat.inkább beszéld meg hogy szeretnél, gyűjtsd össze rá a pénzt, és tisztázd hogy vállalod esetleg ha olyan viszonyba vagy a szüleiddel el is kísérhet valamelyikük, egyáltalán nem ciki és ők is megnyugszanak
2010. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köldömben vanmár piercing de régi álmom a nyelvben is,annyira félek az elutasitástol hogy nem merem megkérdezni
2010. jan. 6. 14:09
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon fontos? Nem tudsz még várni, hogy jobban átgondold? Miért van rá olyan nagyon szükség? Időnként nem árt magunknak néhány kérdést feltenni, mielőtt döntünk valamiben...aztán válaszolni is rá, őszintén, hiszen különben nincs értelme..

Szerintem kóbor divat, lehet, korán megbánnád. (aztán ott marad egy luk....) :)

Titokban történő dolgot én nem javasolnám, szüleid ugranának egy hátast az biztos..

2010. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Titokban semmi kép... eljátszanád a bizalmukat, és ha gáz lesz belőle, akkor lesz nagy cumi !!! nem az életed múlik azon a piercingen ... !!!
2010. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Titokban semmiképpen nem fog maradni:)Én is úgy csináltattam, de bedagadt a nyelvem, pösze lettem, és ahogy beszélsz is látható...szóval hamar rájöttek a szüleim:)Azóta 4 év eltelt, nem mondom, hogy megbántam, de már nem csináltatnék.Viszont a nyelvpiercing előnye, hogy ha kiveszed, nem látszik, nem marad ronda heg:)
2010. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
titokba ezért nem akarom mer elveszitem a bizalmukat!köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 6. 14:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak volt, de elég hamar kiábrándult belőle. Nagyobb volt a vágy mint az esztétikai szépség, meg a kellemetlenség evéskor. Egy hónap után megszabadult tőle. De te tudod!! Bár a lányom minden ilyen manővere előtt szólt nekem. Persze meg volt a véleményem, de annyi becsület volt benne hogy szólt, és ezt én értékeltem.
2010. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves utlso válaszolo,szoval ezek szerint te megengedted a lányodnak?ez volt az elsö piercingje?
2010. jan. 6. 14:57
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont nyelvbe? Nagyon zavaró, nekem is volt, nem tudtam enni sokáig, beszélni is nehezen, aztán egyszer neki ütődött az első fogamnak és letört egy darab, na akkor vettem ki. Szerintem te sem tudod minek ez neked. Senki nem látja... értelmetlen oda tenni, ha már csináltatsz akkor orr, száj, szemöldök, azokkal nincs ennyi gond.
2010. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Osztálytársam titokba csináltatta aztán 2 hét múlva észrevette az anyja és kivette azóta benőtt neki :P
2010. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!