Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tegnap szúrattam a nyelvpierci...

Tegnap szúrattam a nyelvpiercingem, és egyáltalán nem fáj, eszek, iszok, minden. Akkor mostmár nem is fog?

Figyelt kérdés
Hallotam iszonyatos fájdalmakról, nem bírsz nyelni, stb?Akkor ha továbbra is vigyázok nem lesz gáz? Meg a duzzanat is mintha lappadna.A szerencsés kivételek közé tartoznék?:)
2010. jan. 6. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, viszont még 1 hétig ugyanúgy öblögesd, és a tejes, mákos, borsos, nagyon fűszeres kajákat kerüld, hogy ne menjenek bele a lyukba. Hagy gyógyuljon be szépen. Meg fogmosás :D
2010. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát reménykedek! :D
2010. jan. 6. 12:35
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem is várj még legalább 1 hetet,és ha nem dagad fel meg semmi,akkor mondhatjuk h te a szerencsés emberkék közé tartozol:)
2010. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mivel várjak még egy hetet?

Napi 3-4szer betadinozom meg szedek napi 2szer gyulladáscsökkentőt, tejes dolog semmi, meg sürü fogmosás, cigi után öblités?Kell még valami? már a golyó teljes látszik ugyhogy megy le a lappadás! Félek kicsit nehogy késöbb gáz legyen! Mármint hogy fáj nagyon meg ilyesmi

2010. jan. 6. 13:35
 5/13 anonim válasza:
Ha félsz, hogy nagyon fájni fog, akkor minek csináltattad?
2010. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na szerinted minek???
2010. jan. 6. 17:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a fájdalom miatt az biztos! Akkor aki gyereket szül minek szül, ha fél a fájdalomtól, nem igaz? xdxd
2010. jan. 6. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy. de tartsd be hogy 2 hétig kerülöd a tejterméket és öblögetsz
2010. jan. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak voltam.égető érzés a lyuknál,meg dagad a nyelvem,de nem fáj nagyon...jajjj...kezdődik???
2010. jan. 6. 18:47
 10/13 A kérdező kommentje:
de most tekertem egyet rajta és nem éreztem.hol duzzadtabb hol nem
2010. jan. 6. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!