Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most szúrattam fülbevalót...

Most szúrattam fülbevalót fentre a porcba. Lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés
Helix-piercing a neve. Tegnap szúrattam, kicsit fájt csak, aznap még éreztem hogy ég, picit fáj, ha hozzányúltam fájt. Alváskor nem feküdtem rá. Ma reggel már egyáltalán nem fájt úgy magától, ha hozzányúlok még fáj. Örülnék ha nem gyulladna be. :) Ki szeretném majd cserélni a kis lövet karikára, de csak akkor ha már egyáltalán nem fáj. Azt mondta a piercinges h ne nyúljak hozzá. Forgatni sem szabad? Azt mondta nem is kell semmivel bekenni. Szerintetek ki fogja bírni gyulladás nélkül? Mikor cserélhetem ki? Tényleg ne kenjem semmivel?
2011. jún. 5. 16:45
 1/6 szamóca.. ***** válasza:
100%

ne kend semmivle.

valószínű fog fájni, az egyik legnehezebben gyógyuló pc a helix a porc vérellátása miatt.

ügyelj rá hoyg ne menjen bele kosz, ne akadjon bele a hajad és ne feküdj rá. ne mozgasd sokat, néha nagyon óvatosan forgathatod picit benne az ékszert.

én még egy jó darabig nem szedném ki belőle ami benne van... akár 4 hónapig is eltarthat a gyógyulást, amíg nem érzed teljesen okénak ne piszkáld

2011. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. :)
2011. jún. 5. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld, nem forgasd! Nem véletlenül mondta a piercer. A porcba szúrt piercinget nem szabad forgatni!
2011. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen. :)
2011. jún. 5. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha begyullad, kamillázd. Kevés vízzel főzz kamillateát és ezzel kend óvatosan. Jót fog tenni neki :) ha csak ég vagy fáj, akkor is segít :)
2011. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én kozmetikussal lövettem porcba fülbevalót:) nekem azt mondta, hogy forgassam, nehogy benöjjön és ha ki akarom cserélni a fülbevalót akkor min hat hetet várjak lehetőleg...nekem egy hétig fájt durván...addig nem aludtam rajta, de azota semmi bajom nincs:) nem gyulladt be minden ok:)

22L

2011. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!