Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúknak folyékony púder vagy...

Fiúknak folyékony púder vagy korrektor?

Figyelt kérdés
Van 2 pattanás az aromon,az államon pedig egy hét amik zavarnak ,lekenhetem őket ilyen puderrel vagy korrektorral?

2014. jún. 2. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nee, kérlek, a csajoknak ez fel sem tűnik, nem beszélve a többiekről. Ne használj, jót nem tesz a bőrrel egyik sem, csak az esztétika érdekében használjuk. :) Nekem van egy fiú ismerősöm, aki addig tetszett a lányoknak, amíg meg nem látták, hogy a pattanásait finoman szólva eltakarja egy kis ügyességgel... (Bár ne tette volna)... Felesleges!!! :)
2014. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Korrektor való erre, és azt látni sem lehet, szóval nyugodtan használd. Catrice Camouflage az egyik legjobb, azt ajánlom. Én örülök hogy vannak fiúk akik végre odafigyelnek ilyesmikre, bárcsak a barátom is ezt tenné...
2014. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Imádom a sminket...és az extrém sminkes pasikkal nincs bajom - amíg színpadi kellék, de könyörgöm, valamit hagyjatok már a nőknek is!!! A MI dolgunk "jól kinézni", és ilyenekkel foglalkozni...és egyébként is nincs az a nő, aki észrevesz két pattanást, ha jól néz ki a pasi...Így is a testékszer és hajfestés is lassan gyakoribb lesz srácoknál, legalább a sminkelést, illetve az ilyen női praktikákat hagy tartsuk meg magunknak...


Viszont esetleg használhatsz különböző pattanástalanító szereket...az uniszex dolog, és senki nem fog hülyének nézni, hogy pasi létedre női módszerekhez folyamodsz...:)

(Arról nem is beszélve, hogy hosszabb távon a bőröd sokkal hálásabb lesz érte)

2014. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezdj sminkelni, Teeeee!!! :D

Kend le a pattikat Spiritus Salicylatus-szal, ez egy szalicilsavas hámlasztó cucc, patikában kapható, kb. 400 Ft. Mindössze 3 összetevője van, szóval nem olyan ártalmas, mint a legtöbb arctisztító vacak. Csak óvatosan kell vele bánni, nagyon kevés kell belőle, és készülj fel, hogy csípni fog, mint az állat.

2014. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

korrektornak hívják, és miért ne használhatná férfi?

én még nem láttam olyan nőt aki emiatt rosszat gondolt volna egy fiúról. ellenben akinek egy hatalmas pattanás van az arcán, hát az minden csak nem szexi!

nem kéne már a középkorban élni... inkább örüljetek h van olyna férfi aki törődik a külsejével. aztán meg hallgatni kell a rinyát, hogy 30 fölött minden pasi pocakos, szőrös, és koszos atlétában mászkál.

2014. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!