Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz a sötétkék...

Szerintetek gáz a sötétkék körömlakk?

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam körömlakkot.

Kifestettem vele a körmeimet, és szerintem szép színe van, fényes sötétkék.

Tesóm meglátta, és egyből leszólta, hogy "nagyon béna, meg gáz".

Tényleg nem trendi, hanem ciki ha ilyen a körmöm?


2009. dec. 27. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz, nekem tetszik.

ha megnézel pár divatlapot, abban is szoktak lenni ilyen cikkek (én már jópárat találtam), amiben a hírességek körömlakk színeit mutatják be. szokott lenni sötétkék is.

használd nyugodtan, csak passzoljon a ruhádhoz, meg figyelj arra, hogy ne pattogjon meg kopjon le, mert az csúnya!

2009. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor pl. fehér pulcsihoz, szürke nadrághoz illik?
2009. dec. 27. 22:52
 3/12 anonim ***** válasza:
ahhoz pl ponzt nem de amugy szép szín! :D
2009. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem gáz, nekem is van, és sokan dicsérték már :)
2009. dec. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz....de nekem pl most olyan a körmöm hogy mindegyik más színű: rózsaszín, piros, zöld, kék, sárga és mind nagyon élénk..mindenki dicséri:)
2009. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én mióta lakkozok, mindig sötétkékre festem :) Nagyon szeretem... ha nem tetszik, add oda nekem xD
2009. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk trendinek lehet, hogy nem trendi, pl. egy plázás/diszkós/rapper/stb. lánynak szerintem annyira nem túl jó. Bár mindenképpen egyedi. Én a goth stílust képviselem, szóval hozzám tökéletesen illik... attól függ, milyen vagy, milyen a személyiséged.

Előző válaszoló voltam.

2009. dec. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan hülyeség. Miért lenne ciki meg gáz?

Nekem is volt sötétkék körömlakkom. És nem azért nincs mert kidobtam mert annyira gááááz, hanem mert elfogyott :)


Nekem gyönyörű zöld, csillogós volt (nagyon márkás, nagyon drága de ez mellékes) és az első megjegyzés rá az volt, hogy úristen ez meg micsoda és hogy inkább mossam le.

De én nem foglalkoztam vele, mert nekem tetszett. És később rájöttem, hogy még sok embernek tetszik.

Azért mert van akinek nem az ízlése az ilyen még nem kell rögtön visszakozni.

2009. dec. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem olvastam a kommenteket úgyhogy fogalmam sincs miket írtak előttem.

na szóval:) én szeretem szerintem szép, régen énis sokat jártam sötétkék körömmel:)

2009. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

hát nekem van, és imádom. :D

de nem is vagyok diszkós XD

2009. dec. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!