Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnék szépen rúzsozni...

Hogy tudnék szépen rúzsozni élénk színekkel? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Most vettem piros rúzst, nagyon tetszik, csak nagyon nehezen tudom felkenni, mert nincs gyakorlatom benne, elég béna lesz a vonal :D Pedig nagyon tetszik, jól áll, csak kicsi a szám és eleve nehéz kifesteni. Szerintetek mindig ilyen béna lesz vagy idővel belejövök? :) ilyesmi egyébként a szám, talán picivel vékonyabb: [link]

2014. máj. 9. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert...de azért érdemes ajakkontúr ceruzát is használnod...
2014. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Próbáltam szájkontúrral, de maga a kontúr vonal is olyan béna lett, hogy csak na :D
2014. máj. 9. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ecsettel egyszerűbb és szebb az eredmény általában, próbálkozz úgy. De tény, hogy gyakorlattal is jobb lesz.
2014. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-Jó minőségű, formájú legyen a rúzs, vagy használj ecsetet.

-Korrektorral erősítsd meg a szád vonalát (körvonalon kívül), majd rajzold körbe ajakceruzával az ajkaidat.

-Ha végeztél a rúzsozással, akkor még javíthatsz, mártsd sminklemosóba/micellás vízbe a fülpiszkálódat, és töröld le vele óvatosan a hibás részeket.

2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Radírozd le az ajkaidat pl fogkefével, majd hidratáld rúzs előtt. A többi pedig gyakorlás kérdése.
2014. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

nem akarok bunkó lenni, félre ne érts, de a sötét rúzsok csak azoknak állnak jól, akiknek szép, telt szájuk van.

na mindegy, ahogy gondolod.

kérdésedre válaszolva: le kell radírozni előtte a szádat, ha tudod, hogy aznap felkened, kend be ajakápolóvla a szád, majd mielőtt felkennéd, töröld le az ajakápolót.

ajakkontúr ceruza + rúzsecset. innentől már gyerekjáték.

2014. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Lehet mások szerint jobban áll a vastag szájúaknak a vörös rúzs, de nekem tetszik, ezért szeretném viselni.
2014. máj. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!