Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » H sminkeljem magam? Milyen...

H sminkeljem magam? Milyen színekkel próbálkozzak? Mi állna jól nekem? (kép lentebb)

Figyelt kérdés
tudom h nem ebbe a kategóriába tartozik a kérdésem de ezt a témakört többen követik...
2013. márc. 20. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
2013. márc. 20. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Hideg árnyalatokkal próbálkozz. Szerintem a (szürkés)kékhez sokféle szín illik.

[link]

2013. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mivel halvány szinü a szemed ezért nem használnék élénk szineket, mert akkor elvonja a figyelmet és bohocnak néznél ki. Egy fekete konturt tudnék ajánlani mellé esetleg valami bőrszínű, vagy halvány arany szemhélyfestéket. És Húzd ki szeketével a szempilláidat.

és ÓDzkodj az erős szinektől.

2013. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt Neked kell kipróbálni és rájönni

nem csak a szem a lényeg, hanem az egész arc,

ugyanis v a szemed v a szád emeled ki a kettő együtt nem jó

milyen spirált fogsz használni? barna v fekete, mert az egyik lágyítja a tekintet

ma már a természetesnek tűnő smink a legjobb, ami nem áll messze az eredetitől,

persze ez csak tanács, Te azt teszel amit akarsz, nyugodtan kísérletezzél N

2013. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! akk majd próbálkozom, ja és egyébként fekete tust és ceruzát szoktam használni :)
2013. márc. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!