Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Platinaszőke hajhoz milyen...

Platinaszőke hajhoz milyen alapozó, és pirositó illik?

Figyelt kérdés
a legjobb szineket szeretném eltalálni, de se a nagyon barna nem jó, se a nagyon fehér púder. A rózsaszin pirositótól vörös hatású lesz a fej, a narancsos meg nem is tudom hogy kinek áll jól.

2014. máj. 1. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapozót ne a hajadhoz, hanem a bőrödhöz válassz.
2014. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
alapozót ne a hajhiz válassz hanem olyat ami a legjobban hasonlít a bőrödre...és pirosító meg attól is függ hogy hova mész milyen ruhába...de szerintem a világos hajhoz pedig a tényleg PIROS pirosító a legjobb az arcodra de ne túl sok csak úgy mintha természetesen lenne ott...
2014. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A hajszíned nem számít. Mindent a bőröd színéhez kell választani
2014. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapozót a bőrszínhez kell választani, nem a hajhoz. Az alapozónak nem az a lényege, hogy átfesse a fejed, hanem hogy elfedje az egyenetlenségeket.


A pirosítóból meg meg kell nézni, melyik áll jobban, a barackos vagy a rózsás árnyalat. Nekem személy szerint a rózsás jobban tetszik, és szerintem több embernek áll jól, mint a barack.

Ha nem 5 kilót kensz magadra, csak éppen annyit, hogy legyen egy kis színed, akkor nem lesz "vörös hatású" a fejed.

2014. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapozót a bőrszínnel megegyezőt kell választani, tök mindegy milyen a hajszíned. Pirosítóból épp egy aprócska kell, barackos, narancsos, halvány rózsaszín jó lehet ha világos a bőröd is. Próbáld ki melyik jobb rajtad.
2014. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapozót a bőrödhöz válassz:D pirosító meg szerintem halvány rózsaszín,ami olyan "babás",vagy sötétebb,kicsit lilás rózsaszín,de csak enyhén felkenve.
2014. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!