ÁTSZÚRTAM A FÜLEMET?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Ma szurtam át a fulemet 2. luk az egyik fulembe. Magaval a fülbevaloval szurtam át (bizsu). Soha nem volt vele bajom, ezért mertem ezt választani. Nagyon fáj most. Kell forgatni ? Mennyi idő alatt gyógyul be ? Elfertőződhet ? (Betadinozom ). Mivel lehet enyhíteni a fajdalmat ? valaszotokat koszi elore is :)
2014. ápr. 16. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jobb ha forgatod, hogy ne tokosodjon be.

gyógyulási idő: 2-4hét kb.

elfertőződhet?-igen, amennyiben nem kezeld rendesen. kezeld szépen Betadinnal és nem lesz gond.

enyhíteni a fájdalmat: passz, ez ezzel jár, esetleg jégkockát tehetsz rá.

(de legközelebb ha lehet és ha szeretnél akkor ne így rakd bele a füledbe az ékszert, mert ez egy rossz módszer, mivel a fülbevaló vége nincs olyan hegyes, mint egy tűé, ezért roncsolja a fülbelövés jobban a szöveteket, szóval legközelebb szúrni kéne).

2014. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat !!! :)
2014. ápr. 16. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sokáig fájhat akár 2 hónap !

HA teheted akkor cseréld ki a fülbevalót ezüstre vagy aranyra még mindig jobb mint a bizsu,de persze az orvosi fém lenne alegjobb.

Addig is fertőtlenítsd. Most nem azért de ezen spórolni....

nem volt valami higiénikus a művelet, de jó hoyg fertőtleníted.

2014. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a bizsut tényleg jó lenne kicserélni orvosi fémre.
2014. ápr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt a bizsut cseréld ki,egyébként tegnap lövettem 2.lyukat a bal fülembe,a kozmetikus azt mondta,hogy 4-6 hét,aztán azt rakok bele,amit akarok.:)
2014. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizsut cseréld ki, forgasd. Pár hét alatt begyógyul, és igen elfertőződhet. Semmivel nem tudod, kezelgesd tovább, majd elmúlik, azért vigyázz, hogy ne akadj bele semmibe se...

Amúgy én is magamnak szúrtam, és én nem spórolásból...túl fiatal voltam ahhoz, hogy megcsináltassam, és a szüleim nem engedték (14 éves kortól lehetne ELVILEG piercinget csináltatni szülő nélkül, én 13 voltam csak). Én is bizsuval szúrtam, és nagyon helytelenül bántam vele...hogy szüleim ne vegyék észre szúrás után rögtön kivettem, reggel az összehúzódott lyukat átszúrtam megint, és tulajdonképpen napi kétszer szúrkáltam magamnak újra, hogy ne forrjon be...ennek ellenére jobban sikerült, mint amit később a piercer csinált nekem (amit azóta szintén újraszúrtam magamnak)...Szóval a szakemberek se feltétlen végeznek jó munkát, de azért kedves kérdező, ha piercinget akarnál azt bízd szakemberre, ugyanis az mégse egy fülbevaló...

2014. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonok minden valaszt :)
2014. ápr. 21. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!