Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átszúrtam a fülemet és bizsu...

Átszúrtam a fülemet és bizsu fülbevalót raktam bele. Kicseréljem vagy jó lesz ez is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 07:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
mármint nem fog begyulladni tőle? :s
2011. máj. 2. 07:55
 2/20 anonim válasza:
Begyulladhat az akármikor, ha érzékeny vagy rá, de legalább valami steril eszközzel szúrtad át? :)
2011. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Carena ***** válasza:

Cseréld ki!!!! Arannyal vagy ezüsttel!

Bizsut felejsd el,mert jobban begyullad!

2011. máj. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem lehet rászánni egy ezrest a fülbelövésre.... -.-'
2011. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%

Mert ha magának is megtudja csinálni, miért költene rá?:))

Én is magamnak szúrtam a fülem, szám szerint 5-öt.. Mindig bizsut raktam bele és nem volt vele semmi probléma.

2011. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert attól az egy ezrestől nem lesz szegényebb. Örülj neki, ha semmi bajod nem volt. Nem ezt mondanád, ha esetleg az első szúrásod után kiderült volna, hogy fémérzékeny vagy pl...
2011. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Arany vagy orvosi fém. Így is úgyis begyullad, hiszen át lett szúrva, de a bizsuval csak rontsz rajta.
2011. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy felvilágosítanék mindenkit, hogy szalonban a fülszúrás 5ezer. Kozmetikusnál nem tudom.
2011. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, itt csak egy ezres, ha viszel fülbevalót.. ha már volt szúra füled (nem otthon), akkor van olyan fülbevalód, amit ott is kapnál.. ha meg nem, akkor is "csak" 3000... :D Pedig Budapestem lakom.
2011. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nálunk 1000 de minek menjek el ha én is megtudom csinálni...volt már ezen a helyen fülbevalom csak most a másik oldalra csináltam...az elsőt ékszerésznél csináltattam...lőtték nem szúrták... nagyon begyulladt és kivettem....

átakartam másnap vagyis ma reggel cserélni de már összehuzódott és nem tudom kivenni a fülbevalót..... majd meglátom mi lesz

2011. máj. 2. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!