Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átszúrtam a fülemet és bizsu...

Átszúrtam a fülemet és bizsu fülbevalót raktam bele. Kicseréljem vagy jó lesz ez is?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 07:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jó, hát akkor csináld otthon nekem mindegy. :D De akkor sterilizáld valahogy a fülbevalót is, mert akár tetanuszt is kaphatsz, ha nem... És ha van arany fülbevalód, inkább azt tedd bele.
2011. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a helyedben orvosi fémet raknék bele, azzal nincs gond.
2011. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha már össze van húzódva, akkor most vedd ki, és tegyél be aranyat, vagy orvosi fémet, mert még jobban ráhúzódik, és nem fogod bírni kitépni úgy fog fájni. Be fog gyulladni. Ritka akinek bizsutól nem gyullad be.
2011. máj. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

na ez az utolsó megijesztett :S

attól félek hogy ha kiszedem akkor már nem tudok bele tenni semmit :S

2011. máj. 2. 19:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed /biztos nem lesz kellemes, de még mindig kellemesebb, mint 2 nap múlva/ akkor egyből belefogod tudni tenni a másikat.
2011. máj. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
mondjuk, azért kéne szakemberrel csináltatnod,mert az nem lenne akkora sügér, hogy bizsut rakjon bele.
2011. máj. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

kössz -.-

már átcseréltem.... kenegetem aloeverával (vagy h írják) már nem fáj annyira...

2011. máj. 4. 09:31
 18/20 anonim ***** válasza:
-.- Alkohollal kend, az segít is. Fertőtlenít, és szárít.
2011. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Carena ***** válasza:
Meg forgassad is. Én elmondanám,hogy nekem az orvosi fémtől gyulladt be. Nekem nem bírta a fülem. Akkor anyukám kivette,megvárta még beforrt és ő nagyon szépen kiszúrta és aranyat tett bele. Azóta csak azt hordok.
2011. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nekem is az orvosi vémtől gyulladt be...az aranyat nem szeretem, de az ezüstöt úgy látom h bírja :) igen, szoktam fertőtleníteni apám arcszeszével...csíp de nagyon hatásos és utána szoktam bekenni azzal a nővénnyel... és szerintem az se mindegy hogy szúrják vagy lövik :/ mikor kilőtték 2-3hét múlva volt ilyen állapotba mint most... aztán most van 4 napos..
2011. máj. 5. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!