Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik vízálló szempillaspirál...

Dorcsuu kérdése:

Melyik vízálló szempillaspirál a "legvízálóbb"?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy víz alatt se folyjon/mosódjon el. Azt tudom, hogy az Urban Decay Cannonball-ját kifejezetten erre találták ki, de azt ugye nem lehet M.o.-n kapni.

2014. ápr. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A Maybelline The rocket volume vízálló fajtája is nagyon jó.
2014. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NIncs olyan ami víz alatt is megmarad. Az Urban Decay is szétkenődik víz alatt, mint minden más is. Habár nagyon jó spirál egyébként. Neten rendelni is lehet.
2014. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az avonos super max vízállója jött be, de az essence stays on and on and on se kenődött el (utóbbit már nem lehet kapni, ezért próbáltam az avonost)
2014. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
super shock max* utolsó vagyok, most vettem észre az elírást...de amúgy nem tudom kapható-e
2014. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!