Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Arctisztítókendőket használat...

Arctisztítókendőket használat után le kell öblíteni?

Figyelt kérdés

Interneten néztem, meg kerestem, hogy írnak-e valamit, de nem találtam. Vannak ezek az arctisztító kendők pl. Essence my skin ápoló arctisztító kendői. Miután áttöröltem vele az arcom még vízzel le kell öblíteni, vagy elég ha hagyom, hogy megszáradjon?

Válaszokat előre is köszönöm!



#smink #smink eltávolítás
2014. márc. 15. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki, miután használtad a kendőt.
2014. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok egyszer használatosak.
2014. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még egy arctisztító zselével is meg szoktam mosni az arcom, biztos ami biztos, főleg, ha alapozós volt.
2014. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, hogy egyszer használnám. Nekem arra kellene, hogy suliba tesi után áttöröljem az arcom. Nincs lehetőségem vizzel lemosni, azért kérdezem, hogyha egy ilyen kendővel áttörlöm az arcom, utána megkell-e mosni?!

Köszönöm a válaszokat

2014. márc. 15. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök félreérthető a kérdésed... Amúgy szerintem mindegy, de inkább mosd le utána vízzel is az arcod, ha teheted.
2014. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!