Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell a szempillaspirált...

Hogyan kell a szempillaspirált és a szemhéjtust használni? (első alkalom) 15/L

Figyelt kérdés

Még soha nem sminkeltem magam, mert olyan suliba jártam eddig, ahol nem lehetett, de most megyek gimibe, és annyira szeretnék csak egy leheletnyi szempillaspirált és tust használni, viszont fogalmam sincs róla, hogy hogyan kell használni őket. Komolyan, még a legegyértelműbb dolgot, a szempillaspirált sem tudom "rendesen" használni. Tanácsok, tippek érdekelnének, hogyan használjam + a tust is.


Termék-tippeket is szeretnék kérni, olcsóbb, de jó minőségű szempillaspirált keresek, ami nem dúsít, hanem inkább vékony, hosszú szempillákat eredményez.

Előre is köszönöm a segítségeket, menni fog a zöld kéz! ;)

15/L



2013. aug. 15. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on vannak erről videók. Mazsolázz :)
2013. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DDD97 ***** válasza:
75%

essence spirálok jó minőségűek és olcsók. Kiveszed a spirált és egy kicsit visszakened a felesleges festéket, hogy ne legyen rajta túl sok.. felső pilláknál: próbálj lefelé nézni és egyenletesen, lassú de határozott mozdulatokkal vidd fel.. alsó pilláknál nézz felfelé miközben csinálod.

a tust én nem ajánlom. mert 1: szerintem túl sok suliba, átlagos napra és tényleg anynira megváltoztatja az ember kinézetét, ha több ideig tusozol, utána nem fognak rád ismerni. 2: elkenődik, sok vele a macera 3: nagyon nehéz megtanulni a technikáját.

+1 tipp: ha vízálló szempillaspirált veszel, akkor ha izzadsz vagy sírsz vagy mittudomén akkor sem jön le. lemosni este vagy amikor akarod: sima hidratáló krém(illat és szín mentes) rákened és enyhén vizes vattakoronggal letörlöd

2013. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Nagyon köszönöm a részletes választ! Pozitívan értékeltem a válaszod.

Még várom a tippeket!:)

2013. aug. 15. 21:59
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
esence spiráljai tényleg jók tust nem tudok ajánlani azt nem használok
2013. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia én általában sok helyre szempillaspirál+tus sminkben megyek.:) essence spirálok tényleg nagyon jók!!

én amikor először festettem magam tussal egész jól sikerült.a lényeg hogy ne remegjen a kezed, próbálj a youtubeon keresni hozzá videókat, ott megmutassa hogy kell jól kihúzni a szemedet:) 5-6 próbálkozás után szépen belejössz, hidd el:)

2013. aug. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lovely Curling Pump Up szempillaspirál nagyon jó és inkább használj a szempillák tövébe barna (essence-nagyon jó) szemceruzát
2013. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!