Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelésről ( többit lent)?

Sminkelésről ( többit lent)?

Figyelt kérdés
Szóval.. most vagyok abban az időszakban, hogy szeretném elkezdeni magam sminkelni, de mivel eddig még nem tettem, nem tudom, hogy miket kell beszerezzek, és, hogy csináljam. És légyszi csak normálisak írjanak!

2014. márc. 8. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de nyilván fiatal ha most kezded. Kezdetnek én szemceruzát és szempillaspirált ajánlok. A szemceruzával hangsúlyozd a szempilláid tövét felül (ha szeretnéd alul is), végül spirálozd a szempilláidat, hogy szép feketék és hosszúak legyenek! Szerintem egy fiatal bőrnek nincs szüksége alapozásra ezért szimplán krémezd be!
2014. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. márc. 8. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, de szerintem egy áttetsző szájfény, vagy egy ajakápoló se ártana hozzá...szolid, alig látható, mégis fényt ad...na jó inkább az ajakápolóra szavazok...:)
2014. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!