Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szuperritka szemöldök?

Szuperritka szemöldök?

Figyelt kérdés

Olyan ritka a szemöldököm, hogy ha nem rajzolom, alig látszik. Ez azért van, mert régebb mindet kiszedtem, hosszú ideig (évekig), és rajzoltam, de most megpróbáltam meghagyni, de ez a maximum, ami még ki tud nőni.

Ti hordanátok így, natúran, festés nélkül? Közelről látszik, hogy van egy kicsi, de messziről már alig.



2014. febr. 25. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
"edd meg amit főztél". amúgy szerintem akkor rajzold meg továbbra is a szemöldököd, de az úgysem hat természetesnek.
2014. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Csak azért hagyom kinőni, hogyha lemosom ne rémüljek magamtól halálra :D Ha kinő az összes ha nem én mindig rajzolni fogom, mert úgy szebb a formája és a színe. Szerintem te is rajzold ha nem nőtt ki elég.
2014. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:) Igen, ez lesz, hagyom nőni, hátha csoda történik. Régen amúgyis azért szedtem ki, mert eleve ritka volt és fura alakú, ráadásul világos, szóval ha alakra szedtem, szinte semmi nem maradt. Most meg ugye pláne.

Szóval marad a rajzolás, ez van ezt kell szeretni:) Mégegyszer köszi!

2014. febr. 25. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Esetleg használj port, szemhéjpúdert, úgy természetesebbeb hat és nem kell egy csíkban felvinned.
2014. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!