Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb, parfüm vagy...

Melyik a jobb, parfüm vagy dezodor?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt:

Vannak a parfümok és a dezodorok.

A parfümök az illatra vannak kitalálva, néhány dezodor is, de nem mindegyik.

De ha a parfüm jobb, akkor az Axe, ami annyira ismert, meg sokak szerint jó, miért nem fejleszt ki parfümöt, és miért hajtja azt, hogy ez az axe dezodor, és ezzel csajozz.

A playboy viszont gyárt parfümöt is.

AKKOR AZ AXE-OT MIRE TALÁLTÁK KI?

Szerintetek hogy érdemes?

Akkor most használjak Axe-ot vagy egy olyan márkát amihez van parfüm és így parfümmel együtt.

Mert hiába jó az axe, ha csak dezodorozhatsz és az mégse olyan jó.

VALAMI SZÍVTIPRÓ MONDJON MÁR EL MINDENT A HASZNÁLATUKRÓL ÉS HOGY MELYIK A JOBB, MEG MINDENT.


MEG AZT NEM ÉRTEM, HOGY A PLAYBOYNAK IS VAN MIND2, DE A DEO IS ILLATRA VALÓ, NEM IZZADSÁG ELLEN.

AKKOR MIRE VALÓ?

MINEK 2 EGYSZERRE.

EZ CSAK UGY LENNE JÓ, HOGY EGYIK ILLAT, MÁSIK IZZADSÁG.

DE MINEK 2 ILLAT.


SZÓVAL EZEKRŐL A DOLGOKRÓL MINDENT MONDJATOK MÁR EL LÉGYSZI, MERT MINDEN SÖTÉT.

KÖSZI!

Caps lock nem kiabálás hanem kiemelés.



2014. febr. 23. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen másra való..a dezodor azért van, hogy ne izzadj, a parfüm meg csak illatosításra való, de azt nem a hónaljadon kell használni.

Parfüm egyáltalán nem kötelező, de a dezodornak egy idő után nem igen lehet érezni az illatát, mert nem az a cél. Erre viszont jó a parfüm, ha szeretnéd, hogy "erősebb illatod" legyen.


24L

2014. febr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

A dezodorban sok káros anyag található, ezekkel érik el, hogy ne izzadj annyira. A parfümökben illóolajak vannak, amiknek pozitív hatása van. Tájékozódj az [link] oldalon bővebben. Egyes termékek hatóanyagaira is rákereshetsz. Itt kiválaszthatod, hogy mi számodra a legmegfelelőbb.


Amúgy én az AXE dezodortól rosszul leszek. Hányingert és fejfájást kapok. De a valódi parfümöket imádom!

2014. febr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dezodort mindenképp használj, tudsz venni kevésbé káros anyag tartalmút is. A dezodor az izzadás ellen van, ha csak parfümöt használsz, akkor még mindig lehet kellemetlen illatod izzadás miatt. Ha tényleg szeretnéd, hogy mindig legyen valamilyen illatod akkor használhatsz parfümöt, de csak dezodor mellett, mert szerintem borzalmas, ha elmegy mellettem egy fiú és büdös.

Amúgy a parfümben sincs mindegyikben illóolaj, van olyan is ami gyakorlatilag pakurából, kőolajból készül.

Ha használsz parfümöt, akkor ne használj túl sokat mert valamikor még az izzadságnál is kellemetlenebb, ha valaki után parfüm felhők szállnak.

Remélem segítettem picit a véleményemmel, szép napot! :)

2014. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 24. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!