Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen férfiparfümöt ajánlanát...

Milyen férfiparfümöt ajánlanátok, ami nem túl erős, viszont finom illata van?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már vagy hatvanhatezer ilyen jellegű kérdés, de szerintem mindenkinek nem passzol ugyanaz a parfüm, ezért jó, ha az ember megtalálja a neki megfelelőt. Na, hát én eddig nem igazán használtam parfümöket, és nem is akarom továbbra se, hogy erős szagom legyen. Használok fújós Nivea dezodort, most éppen Silver Protectet, de én úgy gondolom, hogy ez már önmagában is elég erős. Jó, nyilván nem kell sokat fújni magunkra, de szerintem ha nem fújok sokat, már az is érezhető. Na most ha ehhez hozzájön valami parfüm, ráadásul még nem is passzol illatban a dezodorhoz, akkor az meglehetősen érdekes szagot produkálhat, úgy sejtem... Ti mit gondoltok? A fújós dezodor és a parfüm nem túl sok együtt? Ti hogy űzitek az ipart ebben a témában? Minden tapasztalatot, meglátást, véleményt szívesen fogadok tényleg. Természetesen az érdekelne mindenekelőtt, hogy ha mégis legyen parfüm, akkor az mégis milyen legyen. Nem vagyok otthon parfüm-téren. Vagy 3-4 éve használtam egy elég kellemes Tom Tailor parfümöt, de azt se tudom, van-e még olyan fajta ma egyáltalán. Meg hát annál jobbak is lehetnek, sőt vannak is biztosan.

Csak hogy egy kicsit segítsek, 21 éves egyetemista srác vagyok, nem túl harsány alkat, sőt, nem vagyok az a nagyszájú, társasági ember. A vagány öltözködés se jön be nekem, tehát a szakadt farmer, V-nyakú póló, tornacipő meg félrevert baseballsapka, meg hasonló dolgok, ezek nekem nagyon nem tetszenek. Elegánsan szoktam öltözködni, a farmert és az ingeket különösen is preferálom. Egy olyan parfüm kellene ( ha kellene ), ami finom illatú, és nem erős, meg nem olyan, hogy belépek egy terembe, és pár másodperc múlva már a terem végében is érezni, hogy micsoda szaggal érkeztem. Magyarán amolyan szolid, férfias, finom illatú parfüm. Biztos vannak még rajtam kívül ilyen srácok, úgyhogy ha ti már benne vagytok ebben a témában, akkor légyszi adjatok már ötletet. Meg ugye arról se feledkezzünk el, hogy a dezodorral is álljon összhangban a parfüm.

Nagyon köszönöm előre is, aki szán rám néhány percet!



2014. febr. 21. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Párom fújós deo-t nem használ, hanem valami zseléset, nincs igazán illata.

Kedvenc parfümöm rajta: Dior Homme. Finom, elegáns illat.

2014. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Válassz az Armani illatai közül, dezodor és parfüm is van egyazon illatból
2014. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én illatmentes izzadásgátlót használok, hogy ne keveredjen a parfümöm illatával. A Dm sajátmárkás termékei, esetleg Dove izzadásgátlók jöhetnek még szóba, ezekben kevés az illatanyag. Mindjárt itt a tavasz, jöhetnek a könnyű, friss illatok :)

Sorolok pár illatot, melléjük pár szavas ismertetőt.

Prada Infusion D'homme - Kicsit szappanos jelleg, az egyik legtisztább, jómodorú illat.

Dolce Gabbana - Light Blue Pour homme: Rozmaringos, citrusos illat. Könnyű nyári sikkes illat. Szinte mindenkinek tetszik, nem lehet vele mellélőni.

Prada - Luna Rossa - Szintén szappanos, levendulás illat. Hasonló a fent említett Prada illathoz, de kicsit édesebb, 'modernebb'.

Dolce Gabbana - Pour homme: Tömény 90-es évek, ma már kevesen használják, sajnos. Én nagyon szeretem, hátránya, hogy sok ismert dezodormárka lemásolta.

Armani Acqua di Gio: A legismertebb vizes, nyári illat. Úgy gondolom, nagyon szép illat, ennek is hátránya, hogy boldog-boldogtalan ezt önti magára.

Heremes Terre'd Hermes: Fás, Citrusos, borsos. Elég erős illat, de semmiképp sem a tolakodó kan szag. Úgy képzeld el az illatot, mint ha egy fakéregre citromot facsarnál.

Laura Biagiotti - Roma uomo: Édes, olasz, mandarinos.

Nagyon háen visszaadja az olasz életérzést. Megszépíti az életet, szabadságérzetet ad.

Remélem, hogy tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, írj!

2014. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Chanel Allure Homme Sport szerintem valami eszméletlen jó.
2014. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!


Biztos nagyon jó parfümöket említettetek, viszont az is biztos, hogy baromi borsos áron lehet ilyeneket kapni. Csak az utolsóra kerestem rá hirtelenjében, de az is 24 000 jó magyar valutába kerül... A minőséget meg kell fizetni, világos. De az is világos, hogy én ennyi pénzt nem akarok és nem is tudok kiadni egy parfümre. Maximum egy ötezrest tudok rászánni. De a márkákat megjegyeztem, aztán ha jövő héten benézek az egyik parfümériába, majd célirányosan ezekre megyek rá.

2014. febr. 21. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Hangyányit olcsóbban ami az én nagy kedvencem, a Flamboyant Privé, Oriflame-nél lehet rendelni. 5-6 ezer körül van, ha épp nem akciós. Eszméletlen jó, vizes citrusos dinnyére emlékeztető nagyon finom illat, de tudni kell viselni. Könnyed, de elég belőle egy két fújás, mert különben tényleg a terem végéből érzik, hogy beléptél :)
2014. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És tényleg, ha parfümöt használsz, válassz illatmentes, vagy kevésbé tolakodó illatú dezodort. Ha viszont erősebb az illata, nem kell mellé parfüm, elég lehet magában is.
2014. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Oriflame S8 night,kb 6ezer Ft.
2014. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!