Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj a piercing belövés?

Nagyon fáj a piercing belövés?

Figyelt kérdés
Érettségi után, nyáron szeretnék egy köldök piercinget,de kíváncsi lennék arra,nektek mennyire fájt,mit éreztetek,miután már készen volt...stb.
2014. febr. 15. 18:35
 1/6 anonim válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de nekem nagyon fájt. Bár lehet csak béna volt a csaj aki szúrta, de nem tudom. Azt hittem lefordulok az asztalról, pedig kaptam érzéstelenítőt. Előtte egy csomó csajtól kérdeztem mindenki azt mondta nem fáj. De nem bántam meg mert nagyon tetszik, és csak rövid ideig tartott a szúrás :)
2014. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Nem tudom,a környezetemben is megoszlanak a vélemények,van akinek nagyon fájt,de van aki meg sem érezte,sőt a szúrás után sem érzett semmit és nagyon hamar meg is gyógyult neki.

Igazából félek is,de szeretném is,főleg mert már a Páromnak is elmeséltem ezt az ötletet és azt mondta,nagyon tetszene Neki...

2014. febr. 15. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
A köldök piercinget már nem hiszem, hogy akárki lőné, szerintem azt kivétel nélkül szúrják.
2014. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én láttam olyan videót ahol lőtték, sőt ismerőseim közül akik nem is régen csinaltattak, többnek is belottek.
2014. febr. 16. 07:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem szúrták, de egyáltalán nem fájt.
2014. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom,reggel igazán gyönyörűen sikerült megfogalmaznom a gondolataimat.

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap este próbáltam visszaütyködni a kulcstartómra egy kulcsot,sikeresen belefúródott a rotring ceruza a második ujjpercembe,elég mélyen felsértette az ujjam...annyira nem fájt,pedig ez is egy érzékeny terület,ráadásul érzéstelenítőt sem kaptam előtte...:)

2014. febr. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!