Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy méretezik a fültágítót?

Hogy méretezik a fültágítót?

Figyelt kérdés

már sokan kérdezték, hogy hanyas a fülem, de mindig azt mondtam, hogy nem tudom.

mivel nem tudom hogy hogy mérik........



2014. febr. 11. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Ha veszel új fültágítót ami pont passzol a füledbe akkor megtudod kérdezni , hogy az hanyas ... vagy esetleg ahol tágíttatni szoktad ott kérdezd meg , hogy kb most hanyasnál jársz
2014. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én magamnak tágítom és ahol veszem ott sincs méretezve csak ki van rakva de nincs odaírva h hanyas...........
2014. febr. 11. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez gáz! Vonalzóra nem gondoltál? Kezdetleges fültágító készletekben van még 1mm-es is, de általában 2mm-es különbséggel gyártják. 4mm-6mm-8mm-10mm-12mm....
2014. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!