Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökszedés íly módon?...

Szemöldökszedés íly módon? Légyszi olvasd el és segíts!

Figyelt kérdés
Lehetne e olyan szortelenito kremmel szemoldokot "szedni" ami arcra a "bajusz" eltüntetésére való? Kijön tőle a szemoldok és nem irritálja mert arcra való nem?? És nem ugy gondoltam h az egészet csak közötte. Szerintetek bejöhet?? Értelmes válaszokat lecci
2014. febr. 2. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, az a bajod, hogy a két szemöldököd összeér, vagy majdnem.


Lehetne krémmel is, de a szem környékén nem igazán ajánlatos.


Sokkal jobb - és tartósabb - eredményt érsz el gyantával.

2014. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egek! Van fogalmad róla, hogy a krém csak "leégeti" a bőröd felszínéről a szőrt, de a gyökerével nem csinál semmit és így ugyanolyan szúrósan fog kinőni, mintha leborotválnád?

De még a borotva is kíméletesebb lenne ennél.


Nem értem, hogy miért nem bírod csipesszel kiszedni, amikor a két szemöldök közötti vastagabb bőr miatt még csak nem is fáj!


A kozmetikus is megcsinálja 2-300 Ft-ért.

2014. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyire fáj?? Kicsit formára akarnám szedni
2014. febr. 2. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Semennyire. De ha nem értesz hozzá és túlszeded, elrontod a formáját, éveket várhatsz, mire visszanő rendesen.


Fordulj kozmetikushoz!

2014. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hol laksz ? kiszedem neked csak ne csinálj ilyen baromságokat.
2014. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!