Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Házilag műkörömépítés? (lent)

Házilag műkörömépítés? (lent)

Figyelt kérdés

Ha kérnék karácsonyra műkörömépítő kezdő csomagot, egy kis kézügyességgel tudnék jókat alkotni? Szerintetek baráti körben menne is az üzelt? :) Van benne UV lámpa, sablon, 2 féle zselé, reszelők meg ilyesmik(sok minden). kb 20e

Véleményetek?


2009. nov. 27. 19:19
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Az első sima francia volt arany csíkokkal, a másodiknak a szabadszéle nem fehér hanem kék csillámot kevertem átlátszóba, és fekete csíkok vannak rajta. Anyumé arany csillámos lett, a csajé akinek csináltam, sima francia.
2010. febr. 4. 17:27
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem drukkolok neked hogy sikerüljön és egy kis plussz jövedelmet is szerezzél vele a hobby mellett! :) én már 1 éve csinállom, az elejétől kezdve porcelánnal dolgozom( azt mondják ez a nehezebb, nekem ez a könnyebb),vannak kuncsaftjaim is természetesen és tökjó hogy magamnak is eltudom készíteni. ajánlok neked egy jó dolgot én ebből tanultam meg szinte mindent a tanfolyamra is ebből készülnek: Crystal Nails körömépítés kézikönyve kb 2 ezer forintért vettem, de minden benne van ami lényeges.
2010. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
köszönöm, utána fogok nézni!
2010. márc. 8. 20:35
 14/24 anonim válasza:
szia,énis most szeretnék belekezdeni ,hogy megy? sikerült belejönnöd?
2010. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
szia! igen, sikerült belejönnöm, magamnak kicsit lassan megy, de megy. Másoknál nagyon figyelnem kell hogy jól csináljam, különben fellevegősödik. Vágj bele te is :)
2010. okt. 3. 10:43
 16/24 anonim válasza:
100%

Szia! Én is karácsonyra veszek magamnak egy ilyen készletet. Már végignéztem minden oldalt és minden terméket mi lenne a legjobb. Csomagba vagy pedig külön-külön. Beszéltem bnőmmel aki ezzel foglalkozik és egy ismerősömmel aki profi műkörmös. Nagyon fontos h próbálj te is minél több helyen érdeklődni mivel járnak ezek a dolgok és mit célszerű beszerezni. Sztem Külön-külön vedd meg mert a kezdő csomagba nincs elég hozzávaló és az a baj h akkor is 30e-be fogsz kijönni h meglegyen hozzá mindened. Én a Crystal Nails termékeit ajánlom neked, amit úgy hallottam a legjobb. Nekem mindenki ezt ajánlja. Láttam h a legtöbb termék a Diamond Nailstől van a neten, de nekem még senki nem említette h az lenne a legjobb. Lehet h nem rossz, de én bízok az ismerőseimben. A zselék (3db) érdemes ott megvenni az ehez értő boltokba. De sztem ha díszeket és csillámokat akarsz, akkor neten vagy vmi olcsó helyen szerezd be mert abból nem számít a minőség csak a használhatósága legyen jó és célszerű. Így pénzt spórolsz vele. Láttam h boltokba 10 db díszkövek 300 körül vannak a porok 200. De neten (teszvesz, vatera, esetleg ázsia center) 1800 dbos strasszkövek 1-2 ezer. A csillámok 12 dbos kiszerelésben is csak pár száz ft.

Minden féle képpen viszont tájékozódj a hozzávalókról és nézz videókat. Sok sikert hozzá, csak türelmesen próbálkozz!!

Üdv

2010. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
szia! Énis belekezdtem :) gyakorolgatok magamon meg a hugomon :) azt szeretném megkérdezni tőleg,ha csillámot raksz a zselébe,akkor bele kevered vagy rászórod? és utána meg szoktad reszelni? Mert én ha reszelem,akkor matt lesz,nem látszik annyira át,nem csillog...
2010. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szia! Én először úgy csináltam, hogy az első réteg átlátszóba szórtam csillámport, utána rá egy vastagabb réteg zselét, csak ekkor figyelni kellett hogy ne csillámozzam össze az egész üveg zselét. Mostanában pedig előre összekeverek egy külön tálkba csillámot+átlátszót.

A legvégén a tetejét vizes csiszolóval szoktam csiszolni (ez egy vastagabb papírdarab, az egyik oldala nagyon finom csiszoló, vízbe kell mártani sűrűn és reszelni a köröm felszínét) ettől egyenletesebb is lesz és fényesebb is.

2010. nov. 10. 19:38
 19/24 anonim válasza:

Szia!

Nagyon ügyes lehetsz :)Én is akarok venni magamnak kezdő csomagot a neten, de félek belevágni, hogy csak nem vagyok szakember..tudsz nekem vmit segíteni privátba, ha megvettem a csomagot? (zseléset szeretnék és nem tudom, hogy tipes vagy sablonos legyen)

Köszi a válaszodat! :)

2011. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
de, persze segíthetek. add meg az msned:)
2011. jan. 19. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!