Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Házilag műkörömépítés? (lent)

Házilag műkörömépítés? (lent)

Figyelt kérdés

Ha kérnék karácsonyra műkörömépítő kezdő csomagot, egy kis kézügyességgel tudnék jókat alkotni? Szerintetek baráti körben menne is az üzelt? :) Van benne UV lámpa, sablon, 2 féle zselé, reszelők meg ilyesmik(sok minden). kb 20e

Véleményetek?


2009. nov. 27. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem hogy nem egyszerű...mert ugye van a levegősödés ,hasadás, na a gombásodásról ne is beszéljünk.

Én inkább választanám a hivatásos manikűröst.

Persze ha csak magadnak akarod elszöszölhetsz vele.

2009. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt azért olvasd el... meg azért ez is egy szakma... szal nem tudom..

2009. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
elolvastam, azt hittem valami horror story lesz, hogy a házilag épített műkörmöktől lerohadt a keze :D köszi a tanácsokat, várom a többit.
2009. nov. 27. 20:46
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
én nem tanultam, de magamnak csinálom!nagyon kell vigyázni a gombásodással, úgyhogy csal magadnak csináld!sokat kell majd gyakorolni,nagyon nehéz lesz!
2009. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szakma, amit ki kell tanulni, mielőtt bizniszelni kezdesz..
2009. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

mi az hogy 99 házilag, 101 az üzlet legyen?

Itthon szeretnék másoknak építeni :) Magamnak a bal kezemmel nem szenvedek, inkább járok körmöshöz.

2009. dec. 2. 18:51
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!Nekem ez az oldal ad sok segítséget.

2009. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már van uv lámpám, sablonom, fehér és átlátszó szelém, ecsetem. Magamon próbálgatom, 6 körmömet már megcsináltam tegnap, a többit szerintem majd szerdán :D a bal kezemmel bénázok.
2010. jan. 4. 20:29
 9/24 anonim ***** válasza:
Szia! Na,hogy haladsz a körmözéssel?
2010. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nagyon jól! magamnak már 2 szettet csináltam, megcsináltam anyukám körmét egyszer és egy csajnak pénzért is egyszer. Nem tökéletesek, de nekem megfelel, gyakorolni kell. Egyáltalán nem nehéz csak magamnak nagyon unalmas megcsinálni... mire lecsiszolom az előzőt kétszer agyvérzést kapok. :)
2010. febr. 4. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!