Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon Far away parfümről...

Avon Far away parfümről vélemények?

Figyelt kérdés
Vagy ez túl felnőttes?? Egy 17 éves lányhoz milyen parfüm illene? :)

2013. dec. 9. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ez is jó, de nekem az angel star jobben "ízlik".:)
2013. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Far Away illat nagyon mély, karakteres és tartós illat, de határozottan felnőtt nőknek, hölgyeknek javasolnám. Nagyon kevés az olyan fiatal lány, aki viselni tudná. Inkább könnyebb, gyümölcsösebb illatokat érdemes keresni a fiatal lányoknak. Anontól pl. Simply Because, Scentini Plum Twist, Kate's World Pretty Glamorous, Miami party, stb.
2013. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én imádom ezt az illatot, és nem értem, hogy miért csakidőseknek ajánlják.

Én 23 vagyok, régóta ez a kedvenc illatom...

2013. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, elég régi a kérdés, én is abban az évben voltam 17 éves, akkor szerettem meg, és azóta is a kedvencem. Senki nem szólt nekem, hogy nem áll jól nekem, még így 8 évvel később is elkötelezett használója vagyok.
2021. máj. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!