Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Outspoken by Fergie parfümről...

Outspoken by Fergie parfümről vélemények?

Figyelt kérdés
Aki ismeri a parfümöt. Szereted ez az illatot? Finom vagy felejtős? Megvennéd? Milyen alkalomra használnád? Árban megfelelőnek tartod? stb.... Bármi, ami eszedbe jut róla...
2012. jún. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igaz nekem csak illatmintáim és testápolóm vannak ezzel az illattal, de szerintem jó, bármilyen alkalomra. Nem tudom mennyibe kerül, én olyan 3000 Ft-ért még talán megvenném, többért nem.

Ja, most nézem, hogy 5700 vagy mennyi, annyiért nem kéne.

2012. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én nagyon szeretem. bár nekem az outspoken intense jobban tetszik. én hétköznapokba használom. ha megnézzük, hogy ki adta hozzá a nevét, hogy milyen maga az illat, a külsőségek, akkor összeségében nem drága 3500ért már lehet venni (ebbe a parfüm tartozik bele, testápóló stb. nem) szerintem kifejezetten olcsó mivel pl. shakira parfüme 7ezer vagy mennyi és semmivel se jobb illat, de még csak a neve se nagyobb, mint Fergieé :D
2012. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer használtam már,valahogy mindig visszatérek rá.Nagyon szeretem az illatát,és bárhol lehet használni.Először csak az AVON újságban láttam,megrendeltem(szerintem nem drága,ahhoz képest,hogy jó minőségű parfüm),és azóta is sokszor használom:)
2012. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!