Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik, hogy benőtt a fülemen...

Létezik, hogy benőtt a fülemen a lyuk?

Figyelt kérdés
Májusban lett kilyukasztva a fülem, azóta mindig volt benne valami, maximum néhány percre hagytam "üresen". Pár napja véletlenül úgy feküdtem le aludni, hogy nem volt a fülemben semmi. Nem aludtam sokat, talán 5-6 órát. Reggel eszembe jutott, hogy "üres" a fülem, megpróbáltam visszatenni a fülbevalót, de eléggé fájt és nagyon nehezen ment át az ékszer szára a lyukon. Végül nem gyulladt be, csak kicsit fájdogált még utána. Mióta begyógyultak a lyukak, nem történt ilyesmi, ráadásul már fél éve megvannak. Mi volt ez?

2013. dec. 6. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ennyi idő alatt kizárt.
2013. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány óra nem elég ahhoz, hogy a fűlen beforrjon a lyuk.
2013. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minden este fülbevaló nélkül alszom, hétvégén, vagy ha nem megyek sehova, akkor nincs bent, és egyáltalán nem tapasztaltam ilyet. Minimum egy két kéne neki, ha nem frissen szúrt.
2013. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetetlen
2013. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt,én márciusban lövettem.Hagy még egy kicsit benne a fülit,mostanra már nekem is okés.
2013. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem lövés után sebesedett, orvosi tanácsra kivettem a flbevalót, hogy beforrjon. Az két és fél hónapig tartott, míg beforrt.

Ennyi idő alatt nem lehet, hogy beforrjon, amúgy is már fél éve lyukasztattad. Nem lehet, hogy genny vagy ilyesmi van benne?

2014. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!