Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bedagadt a fülem a tágitástól...

Bedagadt a fülem a tágitástól és gyennyes is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amúgy fogpiszkáló volt benne amikor átraktam kicsit véres lett.
2009. nov. 22. 10:14
 1/10 anonim válasza:

:S:S:S:S:S bloá. A fültágító magában is gusztustalan, hátmég fokpiszkálóval a füledben...


alkohollal (ORVOSIVAL! gyógyszertárban kapsz) mosogasd meg törölgesd gyakran, ez fertőtleníti és akkor nem fertőződik el. Egyébként gyulladáscsökkentő kenőccsel kéne kenegetned, Tetrannal pl. Amikor fület lyukasztanak, akkor is ezt javasolják. Tetran vagy Betadine kenőcs. (A Betadine jódos, ezt piercingek kenegetésére használják az első hónapban. Lehet, ez jobb)

2009. nov. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
abszolút az elsőnek van igaza, abban is hogy gusztustalan, (de hát a te dolgod, és msot még tizenévesen klassz, 25 évesen meg már nem fogod tudni hogy elrejteni amikor mennél munkát keresni) és abban is hogy orvosi alkohol és tetran kenőcs. ma már nem fogsz tudni eljutni gyógyzsertárba, holnapig tengeri sós vízzel törölgesd át. csípni fog mint állat, perzse az alkohol is, de ez segít a gennyesedés megállításában
2009. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alkohol, ahogy az előzőek írták! Csípni fog, de sajnos ez kell. Nekem hasonlót okozott a sima fülbevaló berakása. Elvileg pár héten belül el kell múlnia.
2009. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eleve alkoholt és gyulladás csökkentőt(neugranormon)használok tágitáskor fertőtlenitésre szóval ezek már megvannak.Válasz a munkakeresős dologra.Ha netalántán kivenném a 10mm-t akkor az vissza tud ugrani fülbevalólyukra egy "kis" idő alatt.
2009. nov. 22. 11:31
 5/10 anonim válasza:
Első vagyok, a neogranomron sem rossz.
2009. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Neogranormon, Betadine és orvosi alkohol. :) És fogpiszlálót eszedbe se jusson belerakni. :) Amúgy rakhatsz bele fültisztító pálcikát is, az nem szálkás mint a fogpiszka. Vagy ha van rá 2-3ezred, akkor vegyél fültágító csigát. :)

16/L 12mm-es tágítóval :D

2009. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sexylady ***** válasza:
nahát, ez nálam úgy volt, hogy a 4-estől gyulladt be nagyon, és akkor én azt csináltam, hogy lecsavartam a hátulját, hagytam hogy kivérezzen, és a genny is kimenjen belőle, aztán leragasztottam ragtapasszal, hogy az ékszer ne essen ki a lyukból. (ezt este csináltam) Másnap reggel a hátuljára nőtt valami bőrféle, de biztos hogy nem bőr volt, mert amikor leszedtem egyáltalán nem fájt, nem is éreztem. Alkohollal lefertőtlenítettem, gyulladáscsökkentőt vettem be, és azóta semmi baja sincs, és nemsokára 7es lesz, és imádom^^ Az a lényeg, hogy ne vedd ki ami benne van, fertőtlenítsd, és nekem a panalgorin nevű fájdalom- és gyulladáscsökkentő vált be. ( majdnem ugyan az mint az algopirin)
2009. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos már kivettem :S

És nem megy vissza a fogpiszkáló se:S

2009. nov. 22. 15:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Valszeg nem bírja a füled a fát.. tegyél bele valami tollkupakot :D A dagadás meg 2 nap alatt lemegy általában, még ha nemis kezeled semmivel..
2009. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sexylady ***** válasza:
akkor várd meg hogy lappadjon, és ha szerencséd van, és a lyuk még nem forr be teljesen, akkkor előröl kezdheted, de fát soha nem tennék bele:S (uccsóelőtti)
2009. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!