Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes 3D műszempillát...

Érdemes 3D műszempillát csináltatni? Meddig marad szép? Ti mennyiért csináltattátok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 20:48
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes! Bár én kissé figyelmetlen voltam, mert bementem az első szalonba, mondván "úgyis mindenhol kb egyformán csinálják"...hááát..mikor megláttam a végeredményt, csalódtam. Mű volt az összhatás, amolyan játékbaba-hatású. 2 hónapig volt fent, minden ismerősöm szerint elég műre sikerült és utána a saját pilláim is baromian megsínylették, a pénztárcámról nem is beszélve. (10.000 ftba került itt Pesten) Szóval ezentúl inkább ternészetes módon próbálom ápolni, jobban járok én is meg a környezetem is :)
2013. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem megérte/megéri! Gyönyörűek lettek, sima 3D szempillám van, már legalább öt hete csináltattam, de még most is látványosak és szépek! 5000 forintért csináltattam, 2500-3000 lesz a töltés. Amióta van nem sminkelek, mert nincs rá szükségem a szempillák mellett :) Nekem nagyon megéri.:)
2013. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg szerintem, mert a saját szempilláddal együtt jön ki... szóval nagyon nem fog maradni pillád utána.
2014. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megéri nekem 3 hónapja van és ,ha nincs műpillád is hullik a sajátod vagy ennyire értelmetlenek az emberek? sok kihullik nekem 4 hét alatt de mégis sűrűre tudják csinálni mivel ez normális a hajad is hullik
2014. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.. igen a sajáttal együtt hullik, de ez természetes, nekem a ragasztó csípi a szemem pl. ha könnyezik, azóta hogy fent van kb 2x mostam szemet véletlen akkor is gondolom oldódott a ragasztó és nagyon csípett

szóval nem fogom töltetni

2014. ápr. 26. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!