Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Min/miben tároljam az ékszerei...

Min/miben tároljam az ékszereimet?

Figyelt kérdés
Itt főleg fülbevalókra gondolok,+ néhány nyaklánc+karkötő. Valami praktikus dolog kellene, amiről könnyen elő tudom venni+visszarakni. Praktikus lenne amin a boltokban van kirakva, de azt ugye nem adják oda.Csináltam már műanyagból, de elég satnya házi gyártmány lett, és nem is bírta sokáig:(
2009. nov. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
vehetsz egy parafatáblát, és arra rajzszöggel felakasztod a dolgaid. könnyen átlátható és még jól is néz ki. ha ez nem tetszik, akkor nyakláncokat, karkötőket külön-külön dobozba rakd, én pedig a fülbevalóimat (ki lehet nevetni) és műanyag virágcserép peremére rakosgattam fel körbe. én így látom át a legjobban, és könnyű őket pakolgatni:)
2009. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és a virágcserepes megoldásnál vannak ún. "bedugós" fülbevalóid is? Azokat hogyan? Kilyukasztottad a cserepet?

Ja, amúgy köszi a gyors választ!

2009. nov. 11. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 bedugós fülbevalóm van csak, náluk megtartottam az átlátszó műanyag bigyót, amin a bizsuboltban is tartják őket. szal a 'csomagolást' vagy hogy mondjam, annak van kis akasztókája, és azzal együtt raktam fel:)
2009. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm még1szer, sokat segítettél!
2009. nov. 11. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2009. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!