Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Akinek van szempillagö...

Lányok! Akinek van szempillagöndörítője az megtudja mondani, hogy mennyire használ?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni?
2013. okt. 19. 10:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van, és mivel hosszúak és dúsak a szempilláim, nagyon sokat dob rajtuk! szerintem érdemes beszerezni egyet, viszont én is müllerbe vettem, de maximum 800 forint volt- azt ajánlom nézz körbe kicsit:)
2013. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
semennyire.
2013. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kép:)

Hát ma megvettem. Nem tudtam ellenállni:DD

Müllerben..és volt olcsóbb is(995 Ft.) De semmit nem használt:D A többségre kellett volna hallgassak:(:D

-995 ft a szempillák károsításáért:D

2013. okt. 20. 20:00
 14/18 anonim ***** válasza:
úgy persze hogy nem ér sokat hogy begöndöríted és kész..utána kell rá spirál és nagyon szép íves lesz. dm, rossmannban kb 600 ft. müllerben minden 5x drágább
2013. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Előtte s utána is spiráloztam;)
2013. okt. 23. 19:38
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hosszú és egyenes szempilláim vannak és amikor használtam eszméletlen hosszúak és göndőrek lesznek szempillaspirál nélkül is :)
2014. okt. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha előtte használsz szempillaspirált, azzal csak tönkreteszed a pilláidat! Előtte tilos használni, csak a göndörítő után.
2014. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy senki nem írta, hogy használat előtt érdemes felmelegíteni a göndörítőt. Hidegen az enyém még egy perc erejéig sem kunkorodik be, viszont ha melegencsinálom, spirál nélkül is gyönyörű ívet varázsol a pilláknak. Ajánlom, hogy hajszárítóval melegítsd föl használat előtt, meg fogsz lepődni, mire képes;)
2015. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!