Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Akinek van szempillagö...

Lányok! Akinek van szempillagöndörítője az megtudja mondani, hogy mennyire használ?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni?
2013. okt. 19. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. semennyire, de elég rövidek sajnos a szempilláim, meg sem tudom fogni vele. De a videókban használ a csajoknak, szóval lehet hogy csak én vagyok béna :D
2013. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi:D Hát én meg szeretném venni, de kíváncsi vagyok több ember válaszára, mert ha negatívak, akkor lemondok róla:D
2013. okt. 19. 10:51
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem eléggé hosszú szempilláim vannak, de s.art sem ér.

Ráadásul szerintem töri is a szempillát, tehát nem tesz jót neki. Pénzkidobás volt.


Bár videót nem láttam a használatáról. Feltételezem, hogy jól próbáltam meg működtetni azzal, hogy a tőhöz raktam és rányomtam.


Mondjuk nem volt valami hatalmas összeg, de azóta is valamelyik tatyóban figyel használaton kívül.

2013. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

sztem jo es hasznal.;) viszonylag hosszu szempillaim vannak es imadom a szempilla gondoritot.;) fel eve hasznalom enis igy vtam mint te de nem bantam meg.;)

16/L

2013. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Húha..eltérnek a válaszok:)

Kb. mennyi ennek az ára? Mert a Müllerbe tegnap 3500 felett láttam.

2013. okt. 19. 10:58
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én rossmannban vettem, lehet rosszul írom a nevet, nem járok oda gyakran. Kétezer alatt volt úgy rémlik.


Lehet, hogy ez is egyéni dolog. Függhet a szempilla rugalmasságától is. Én 32 éves vagyok. Nem olyanok a szempilláim, mint fiatalon, ezt észrevettem azon is, hogy kicsit ritkább, mint korábban.

2013. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem kb 5 percig maradt tőle göndör :D Semmire sem jó!
2013. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem sokat ér.Max.,ha utána rögtön spirálozol....:DD
2013. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja, értem, hát akkor a többség nyert:D
2013. okt. 19. 12:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált. Nincsenek se különösebben hosszú, se különösebben göndör szempilláim, de amikor használtam, akkor (természetesen spirállal együtt) látványos volt a változás. Aztán elkevertem valahova, de nem különösebben rázott meg a hiánya, úgyhogy nem szereztem be újat.

Lehet élni nélküle.

2013. okt. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!