Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lyukat akarok lövetni a...

Lyukat akarok lövetni a fülembe, fülbevalóval, mi a teendő?

Figyelt kérdés

mindkét fülemben van 1-1 lyuk (még kiskoromban lövették a szüleim..nem emlékszem már rá)a bal fülembe szeretnék még egyet vagy kettőt a fülcimpámba.. egyszerre lehet egy fülbe kettőt?

lövettetni akarom, azt úgy tudom kozmetikussal csináltatják.

arra lennék kíváncsi, hogy ha az én fülem nem bírja huzamosabb ideig a bizsukat meg ilyesmiket, inkább az aranyat bírja..az orvosi fém amit bele lőnek azt bírni fogja?

vinni kell fülbevalót vagy ott lehet választani és benne van az árban?

az orvosi fülbevalók szépek? és meddig kell hogy bent maradjon? mikor lehet átcserélni?

miután belőtték a fülbevalót mi a teendő? (forgatni kell-e? ki lehet-e venni? ha begyullad mit kell vele csinálni?)

előre is köszönöm a válaszokat!:)


2013. okt. 19. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én itthon szúrtam magamnak a lyukakat a fülembe, de ha kozmetikussal csináltatod, szerintem vigyél fülbevalót :) forgatni kell majd, mert tök undi, de a lyuk majd kicsit leveddzeni fog, tehát nem árt megmosni. Kb. két hét után kiveheted, és olyanra cseréled, amilyenre

szeretnéd. Ha meg fémallergiád van, vigyél aranyat :))

2013. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
Ha löveted és nem szúratod (porcos részbe már szúrni kéne), akkor nem kell vinned ékszert, mert aki belövést vállal, annak kell hogy legyen a belövő pisztolyhoz szükséges ékszere, aminek kellőképpen hegyes a vége. Ezek általában orvosi fémek, fémallergiásoknak nincs vele gond, nem allergizál. A forgatás szükségességéről megoszlanak a vélemenyek, van aki szerint jobb, ha nem szakítjuk fel mindig a sebet a forgatással, mindenesetre ha tengeri sós vízzel spricnized rendszeresen és tisztítod a környékét (octenisept-tel, - szintén megoszlik hogy ajánlják-e vagy sem), akkor nem lesz gond. Kb 3 hét elteltével cserélheted másik ékszerre, pl aranyra.
2013. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz, ő majd orvosi fémmel kilövi.
2013. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
otthoni megoldas h mukodne? vki nemtudja?! pl @.
2013. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha löveted nem fognak egyszerre kettőt egy füledbe szerintem, mert nem nagyon fér egymástól. Amúgy szerintem ne lövesd, szúrasd, akár ismerős is megcsinálhatja, ha nem mered magadnak. csak ne a legvékonyabb tűt találd meg hozzá.
2013. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-t egyszerre egy fülbe nem mindenki csinál.Kérdezd meg a kozmetikust.Fülbevalót nekem nem kellett vinni,ha löveted neked se.Ha löveted,az jobban roncsolja a füled,és később gyógyul.(Én is lövettem....:DD)4 hét után kicserélheted,addig forgasd...:P
2013. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én anno lövettem a bal fülembe két plusz lyukat és megcsinálták egyszerre.:) ékszert tudsz ott venni, többféle is van, szerintem szépek:)
2013. okt. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!