Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt lehet megszok...

Mennyi idő alatt lehet megszokni a műkörmöket? (KÉP)

Figyelt kérdés

Meglettek ma csinálva a körmeim, nagyon szépek, csak nagyon szokatlanok, kb semmit nem tudok csinálni még a gépelés is alig megy... itt egy kép róla:

[link]

Nem hatalmas körmök de mégis azok ::D mennyi idő mire megszokom teljesen?


2009. nov. 10. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
hát én nekem 1 hét volt, de még atzutén sem szoktam meg. 2 hét múlva leesett az egyik így leszedtem az összeset. azóta se csináltam újat mert nemtudtam teljesen megszokni :D inkább idegesített. a saját körmeimet ápolgatom inkább.
2009. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

nekem 2-3x ekkora volt 12évesen:D (nem vok ribi, csak mit tudom én:D)

És 1-2nap alatt megszoktam. 2Hónapot volt, mert mire jött a suli lejöttek, azóta szép erősek a körmeim, tehát nagyon is megérte hogy akkor ezt megcsináltattam(szülinap).

2009. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg szép és nem is hatalmas! Biztos elég pár nap. Nekem augusztus óta van - 2 év kihagyás után - műkörmöm, ráadásul hegyes, pár nap alatt megszoktam, imádom azóta is! :) Semmiben nem gátol.
2009. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
épített a köröm?
2009. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tip+zselé!
2009. nov. 10. 20:15
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
nekem kb 2-3-szor ekkora van,épített,második nap már nem volt semmi bajom vele.na a gépelés annak kellett egy hét.
2009. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm a válaszokat, csak megszokom :)
2009. nov. 10. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát,van aki rögtön megszokja, pl én, de van,aki soha! Nekem az szokatlan,ha nincs nagy körmöm,nekem azt kell szokni. De van olyan,aki semmit nem tud csinálni a körmével! Majd kiderül,te melyik csoportba tartozol.
2009. nov. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem épített volt fent másnapra megszoktam.Viszont azt hiszem 3 hétig volt fent, mert idegesített, és rájöttem, hogy "ez nem én vagyok".Rózsaszín csillámporos zselés volt, utálom a rózsaszínt, csak későn kaptam észbe, mikor csinálták, mert rábíztam a körmösre, hogy milyen legyen, de aztán végül nem volt olyan szörnyű, de valahogy mégis idegesített.Ezért lereszeltem őket, azóta nagyon-nagyon gyenge a körmöm, állandóan visszahajlik, meg beszakad, lemezesen töredezik, stb..szóval Soha többé műkörmöt!!Most vettem Biovane szépségvitamint, hátha segít.
2009. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb nekem is azvolt a tapasztalatom.Én a barátnőmmel közösen csináltattam, és imádtam.Amíg nemkezdett el lenőni.Aztán kb 4 hét után elkezdett idegesített(mert már nemvolt vmi szép).Bnőmmel épp nyaraltunk, ő leszedte magának(1 egész napjába telt)Aztán mivel engemis zavart, elkezdtem felfeszegetni.ÁÁ nagyon fájt..mire leszedtem mind a 10et szinte sírtam.De utánna következett csak a java..2 hétbe telt mire megszoktam, hogy szinte semmihez sem tudok hozzá nyúlni, mert annyira fájt.A körmöm olyan volt mint egy papírlap, és lemezes.Ez volt júniusban, azóta mondjuk megerősödött.De soha többet műköröm :( pedig annyira tetszenek..
2009. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!