Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami tartós, könnyű, gyümölc...

Valami tartós, könnyű, gyümölcsös parfüm?

Figyelt kérdés
sziasztok! olyan parfümöt keresek ami tartós és gyümölcsös finom könnyed illata van!! hiába rakok a fülem mögé, nem is érződik! van olyan hogy valaki elmegy mellettem, és érzem az illatát s még utána is! nekem miért nem ilyen?:( valaki légyszi segítsen hogy mi vált be! elérhető áron ha lehet!! előre is köszönöm annak aki válaszol!! és bocsi ha túl hosszú lett ^^"
2009. nov. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Avon, Summer White kolni....a parom meg akkor is erzi az illatat amikor mar este hazaertem es levetkoztem.Persze en mar reggel nem erzem az illatat, de mint tudjuk ez van...megszokjuk es emiatt.Egy probat kerj valakitol es azutan teszteld, de most olcson megkaphato ismet.Sok sikert!
2009. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi szépen! :)

még ha valaki tud, nyugodtan írhat!!!

2009. nov. 10. 16:56
 3/3 anonim válasza:

Puma - Flowing

Ez is nagyon jó;)

2011. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!