Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet a krémes szemhéjp...

Hogyan lehet a krémes szemhéjpúdert felvinni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehogysem tudom felkenni. Kis pamacsos ecsettel (vagy nem tudom, hogy hívják) kenve beráncosodik a szemhéjam (20 éves vagyok, szóval nem a ráncosodás az oka), és a pillák tövénél nem is fogja meg a festék, csak kaszálni tudok ide-oda. Ha az ujjammal csinálom, akkor meg maszatolok össze-vissza.
2013. okt. 4. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
pedig ujjal lehet leginkább, lehetőleg a agyűrűssel próbáld. A beráncosodás attól van hogy a szemhéján mindnekinek vannak redők ez nem kor kérdése. A szem formától függ kinek milyen és mennyire marad fent a festék. Vannak olyan lányok nők akiknek nem is látszik a aszemhéjuk nyitott szemmel van akinek meg igen. van akinek begyülik az egész egy redőben van akinek szépen fent marad. Azt kipróbálhatod még hogy felvitel elött zsirtalanitsd a szeméjadat tonikkal és ugy kend fel, vagy esetleg púderre kend de az valószinüleg összcsomósodik de egy próbát megér.
2013. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a gyűrűsujjat javasolnám, bár a szintetikus szőrből készült ecseteket erre találták ki. Csak azok, ha jó minőségüek, nem túl olcsó mulatságok. Próbáld meg, hogy szemhéjalapozóra viszed fel az ujjaddal finom, ütögető mozdulatokkal, ne tegyél egyszerre sokat az ujjadra, hanem szépen fokozatosan építsd a színt.
2013. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!