Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted milyen típus vagyok...

Szerinted milyen típus vagyok az évszak-elmélet alapján? Milyen színű szemhéjpúdert, szájfényt és pirosítót ajánlanál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A hajam szőkésbarna, seszínű, nyáron kicsit világosabb, kiszívja a nap. A szemem kékes-zöldes-szürkés, a pupilla körül sárga pöttyök vannak. A bőröm világos, de viszonylag könnyen lebarnulok (kivéve a lábam), cserébe gyorsan ki is fakulok.


Nem vagyok nagyon jártas a sminkes dolgokban, így jól jönne pár jó tanács.


Előre is köszönöm.


26/n


2013. szept. 13. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ilyen vagyok, mint te! :D Szerintem mi szőke kék szeműek vagyunk, akiknek szinte minden jól áll, bár sminkben azért a kék szem miatt nem a legjobb a kék szín.

A kékes szemhez a leginkább a szürke színek passzolnak sminkben. Nekem ezt egy sminkes mondta, de én is így gondolom.

A google-ben találtam egy ilyet

"Szőke haj, kék vagy zöld szem, világos arcbőr


Ahogy fent is olvasható a sminkmesterek azt tanácsolják, hogy a világos arcbőrhöz mindig színezett hidratáló arckrémet érdemes használni, s a pirosítónak világos, rózsaszínes színűnek kell lennie. Míg a kék szemhez például a világosszürke, a türkiz, a világos rózsaszín, a levendula, a mályva, az acélszürke, a barnás színek, a pezsgőszín, a lila, a fekete, a padlizsán, a zafírkék illő színárnyalatok az ajánlottak, addig a zöld szemhez leginkább a lila árnyalatai és feketés, szürkés szín áll jól. A szőke hajat a kicsit sötétebb szemfestéssel lehet igazán kiemelni, így a fekete szemceruza és szempillaspirál szinte kötelező. A szőke hajú, világos arcbőrű lányok ajkán a rózsaszín szájfény mutat a legjobban!"


Ezzel én is egyet értek, bár szerintem egy halvány sminkel is ugyan úgy lehet hangsúlyozni az arcot, mint egy erősebbel.

2013. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!