Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mikor kezdhetem...

Szerintetek mikor kezdhetem el magam festeni?

Figyelt kérdés
Nálunk a suliban a hetedikesek már festik magukat. Elég durván.

2013. szept. 20. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 7.-ben nem festettem magam,8.-ban kihúztam a szemem,vagy 1 kis szempillaspirál,a szemhéjam majd csak 12.ben kezdtem el festeni,de nem feltűnő,rikító színekkel. Pl 1 kis arany színű szemhéjfesték,tussal kihúztam felül(úgy mint mikor macska szemet vagy mit csinálsz,annyi h én csak addig húztam a vonalat,míg a szemhéjam ért,úgyh nem macskásítottam) meg egy kis szempillaspirál és annyi.Alapozót és púdert is 9. körül kezdtem használni,de nem sokat,csak egy keveset.


De látom a mai 7-8.os osztályokat és elkeserít amit látok.Annyi vakolat van a fejükön,h smink nélkül szerintem meg sem ismernék őket.Nem tudom miért akarnak el plázap*csásodni. ://

2013. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*még annyit h pl 12.ben is volt olyan osztálytársam,aki össz-visz csak szempillaspirált használt,mégis szerették a fiúk,pedig teljesen átlagos csaj volt...
2013. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzed, szeretnéd. Nálunk (10. osztály) sokan nem festik magukat, de kb. a lányok fele valamilyen módon már igen. Vannak akik durván, vannak akik finoman. De egyikük sem lesz több vagy kevesebb. Sajnos sokan azt hiszik az nagyon menő ha sminkelnek. Sokan meg azt, hogy többek lesznek azoktól a lányoktól, akik sminkelnek, ha ők nem sminkelnek.


Én 9. végén, de inkább az utána lévő nyáron kezdtem, most 10.-es vagyok, alapozót, púdert, korrektort, spirált, tust használok, de nem erősen.

2013. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
suliba nem divatbemutatóra mész, ezt vedd figyelembe. Az, hogy mások ezt nem fogják fel, az az ő dolguk, de én azt tanácsolom neked, hogy még várj vele nyugodtan, nem szükséges a smink. anélkül is lehet élni :D
2013. okt. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!