Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Luxus manapság parfümöt...

Luxus manapság parfümöt használni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem egyáltalán nem luxus. Én egyszer vettem 1 parfümöt a tescoba.. És ilyen nagy üvegbe volt és 1500 Ft. Egyszerűen ha reggel befújod magad még este is érzed az illatát! De a legviccesebb, hogy a DM-be egy 1000sel drágább volt! Már nem tudom, hogy mi a neve mert kb. 1 éve vettem, de nagyon finom volt az illata és sokáig bírta! :) Egyáltalán nem luxus.

Igaz ha tanulmányilag vesszük, akkor luxus cikknek számít, mert ha nem vesszük meg nem károsodik az egészségünk és nem függ tőle az életünk.

2009. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekemis alap dolog van belőle többis pl:pink sugar,Paris Hilton(málnás),marykateandashley volt mér DK-s is(azt anyum kihasználta sajna)meg van még Mex de ezek így felgyűltekaz idő során(azabaj ,hogy egy idő után nem érzem az illatuk mert emgszokom és én ezt valahogy nem bírom elviselni:S)de földrajz tanárom mondta ,hogy 1 parfüm a világ más táján lehet 1 emberéletbe kerül(Afrikát hoztafel)összefüggést nem értem de nem hiszek ebben szóval nem ártok vele senkinek akkor mértnelehetne?mondjuk mindenki olyat vesz amilyet szeret vagy amire telik neki.Nekem eddigi legdrágább ilyen vásárlásom azthiszem 8-at ütött
2009. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem luxus! Én naponta többször is befújom magam és olcsóbbakat is lehet választani amiknek tök jó az illata:) Szerintem nem luxus. Akkor ennyi erővel a sz.gép nem az?! Sztem jó ha valakinek fincsi illata van nem árt egy kis kényeztetés *-*
2010. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem alaphigiénia. Amúgy a luxus az, ha olcsót veszel, és naponta 10x fújod, hogy érezhető maradjon.

A drága parfümök sokkal gazdaságosabbak!

2010. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a tudatlanok mondják annak.Tény hogy legalább tízszeresébe kerül mint egy vacak spray,DE! Gondolkodni kell! mert legalább húszszor annyi ideig tart,az illata minőségibb,erősebb,még másnap is érezni,szétöli az izzadtságszagot, és hosszú távú használattal az ára megtérül. psry gyenge, hamar kifogy,többet kell belőle használni,és ujra kell venni hamar,ha összeadom,akkor hosszú távon többet köt rá az ember a vacak dezodorra,mint egy minőségi parfümre.
2010. szept. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
NEM
2010. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet venni a 1000Ft-ért és 280.000Ft-os Clive Christian

parfüm is. Én egy 26.000Ft-os parfümüt használok:)

2013. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!