Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Luxus manapság parfümöt...

Luxus manapság parfümöt használni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
nem. mér?
2009. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
szerintem se inkább már hétköznapi sőt alap dolog én minden nap használok :P
2009. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az ára miatt kérdeztem. egy normális jó parfüm 5-15e ft
2009. nov. 2. 15:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok parfümöt,mert nem marad meg sokáig az emberen,kivéve ha drágát veszel,arra meg nekem nincs pénzem:D Úgyhogy parfüm helyett,testápolót használok tök jó,de alkalmankét használok adidas parfümöt bár 2 óra után már nincs illata.
2009. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ezér veszi az emberek többsége a piacon a "kamionról leesett" parfümöket..:D
2009. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 2000 forintért veszem sokáig megmarad, és nagyon jó az illata a DM-ből C-thru Pearll Garden

Szóval árban nem csak luxus van!

2009. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
3. rendű azaz a tercier szükségletek a luxus cikkek iránti igény. ez az igényeket a legmagasabb szinten elégíti ki,de mindenki egyénileg dönti el hogy neki luxuscikknek számít-e vagy sem,azaz 2.rendű/szekunder szükségletnek (pl.gépjármű)..attól függ hogy a fogyasztó milyen áron jut az adott termékhez és milyen árkategória az elérhető számára. tehát embere válogatja. ezeket a szükségletek csoportban az E kategóriába soroljuk,fontosság szerint,amelyek időben és térben változnak. :)
2009. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem is tudom nekem egyáltalán nem luxus én most vettem 100ml-es Girgio Armani Aqua Da Gio parfümöt és ez most egy darabig elég lesz:d
2009. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
nem luxus!! hétköznapi dolog!
2009. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is a C-thru Pearll Garden-t használom, egész olcsó és sokáig megmarad az illata..volt olyan h egy esti kiruccanás utáni reggelen is éreztem az illatát. Imádom. Nem luxus, szükséglet:) nekem legalábbis..nem tudnám elképzelni parfüm nélkül:)
2009. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!