Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok az alábbi termékek...

Írnátok az alábbi termékek helyett olcsóbb, de hasonló minőségű/ jó cuccokat?

Figyelt kérdés

1. Neutrogena visibly clear mitesszer eltávolító tonik kb 1300 ft

2. Neutrogena visibly clear 2in1 arclemosó és maszk kb 1500 ft

(zsíros, mitesszeres, tág pórusú a bőröm, vannak rajta pattanások is de nem sok, voltam bőrgyógyásznál, kozmetikusnál egyik sem segített)

3. Garnier kézkrém extra száraz bőrre kb 800 ft

(télen olyan szinten kiszárad a kezem, hogy kireped, vérzik, kesztyűvel is)

4. Wellaton fekete hajfesték

5. Valamilyen sampon zsíros hajra

(hetente 2szer mosom, de már 1,5 nap után ronda)

6. Balzsam

(hátközépig ér a hajam és hajmosás után alig tudom kifésülni)

7. Valamilyen szőlőzsír, lehetőleg színtelen

(könnyen kifújja a szél a szám)

8. Testápoló

(lábam is száraz szokott lenni)


Köszönöm, ha elolvastad és válaszolsz is.


2009. nov. 1. 14:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Borotvát elfelejtettem.
2009. nov. 1. 15:05
 2/10 anonim ***** válasza:

háthallod....:D most a mitesszer eltávolító tonik.....van pl nivea-ba is, vagy vmi tescos márkájúba is...de nem mindegyik ugyanaz, ha neked a neutrogena vált be, akkor azt kell használnod :D

kézkrém...azis van 300 ft-osba is, a funkcióját a 300 ft-os is betölti.

hajadat mosd gyakrabban. én 2 naponta mosom.

balzsam....vegyél sampon+balzsamot akkormár. olcsóbban kijössz. ilyen 2 in 1.

vmilyen szőlőzsír, a tescos szőlőzsírok tökjók. énis azokat használom. (színesek)

testápoló....én azt nemhazsnálom, inkább a tusfürdők terén próbálom megtalálni az igazit, mertha jó a tusfürdő akkor a szar kemény víz és a klór nemszárítja a lábadat se. én garnier neutralia zöld színűt hazsnálok.

deha tetsápolót akarsz, akkor garnier 5% urea, sztem a legjobb tetsápoló amivel eddig találkoztam.

2009. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ja...borotva....tökmindegy, csak legyen rajta aloe csík, és ne merev legyen a feje. én férfiborotvákat szoktam venni, wilkinsont.
2009. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a wilkinson férfi borotva az nagyon jó, meg lehet rossmanban venni isana a neve a borotvának, női és nagyon jó, sőt oylan márkában találsz hozzá borotva zselét is 200-300ft között mozog.

Én a sampont pl úgy szoktam csinálni, mivel nekem is hamar zsírosodik, ez van 2-3 naponta mosok hajat ami nekem bevált az a sunsilk nem oylan drába meg szoktam venni pár száz forintos sampont is és mikor melyiket használom így tovább tart. Balzsam pedig a kallos nem oylan nagyon drága és ugyan azt tudja mint a drágábbak, sőt a kallos nagyon jó.

Kézkrém abból komolyan mind1 hogy milyen nem kell drága a hatása ugyan az.


Pattanások terén és sok mindent kipróbáltam, drágát olcsót és egy idő után mindet megszokta a bőröm, de eltelt pár év és valóban szebb lett, de ami segített rajta, vettem arcradirt az is rossmanos nem muszály a ledrágábbat meg tonikot és azt használtam és segített meg idővel a kor.


Szőllőzsír vegyél labellot kicsit drága de sokáig tart, de a rossmanba nézz szét és találsz olcsóbbat is vagy pl 100ft-os bolt vagy hasonló boltok. Testápló is hát igen a jó krémes tusfürdő az csodákra képes.


Wellaton hajfestéket pedig még nem próbáltam.


De amit még ajánlani tudok az hogy regisztrálj tesz-veszre és licitálj volt hogy dove önbarnitós testápolót 1 forintért vettem sőt avonos oriframes cucokat pár száz forintért nem egy két ezer forintért vettem.


23/L

2009. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

tonik,arclemosó avonos,párhavonta akcios mindig,4-500 forint

kézkrém,szőlőzsir 100forintos boltban is ugyanolyan jó

samponból kirpobáltam rengeteget mire a fructies korpás hajra+garnier olajsampon jó lett,balzsam pedig szintén avonos tégelyes,ebből nem tudok sporolni,mivel csak igy tudok fésülködni,igy is nehezen (samponok 350körül vannak,balzsam 800,kb 2 honapra elég heti 2x használva hátközépig érő hajnál)

(fésülködéshez én nagy fogú fésűt használok [link] tényleg ilyen nagyfogút,különben sirás kerülgetne a fájdalomtol,ahogy fésülködök)

hajfesték: Mystic kb 300-350 forint,nekem bevált,jobb mint a márkásabbak

testápoló: gyógyszertári csecsemótestápoló,mivel durván szárad a böröm (2 decis 200 forint)

borotva szintén 100forintos boltbol,csak férfiborotva,annak nem megy ki az éle 1 használattól

2009. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki az avonos termékeket. nekem sok bevállt belőlük. ott kifoghatsz nagyon jó akciókat is.
2009. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem zsíros hajra egyedül az AVON samponja vált be (tisztító, citromos) 299 Ft. És a tonikjai is jók! Ajakírból a gyógyszertári (kb. 200 Ft) és a 100 Ft-os boltban kapható, műanyag, neon színekben pompázó szőlőzsírja.

Az Avon és a gyógyszertári termékek mellett tudom még ajánlani a DM saját márkás termékeit (a bőrápolástól kezdve a tisztító szerekig,papír árúig.

2009. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ezeknél nehezebb olcsóbbat mondani, úgy hogy a minősége is ugyan olyan legyen! Sampon zsíros hajra: Sunsilk. Nekem ez vált be. A többi szerintem nem egy hatalmas összeg. 1300- egy tonikért,elég sokáig elég...
2009. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kézkrémnél pont nem mindegy, hogy milyen mert tényleg nagyon durván szárad a kezem, véresre kireped. A gyógyszertárit meg nem szeretem mert tégelyes és ugye az nem túl praktikus, félek, hogy leesik a teteje a táskámban meg ilyenek.
2009. nov. 1. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Testápolóból én a nivea-t ajánlanám meg a babát (aloe verás), nekem ez a kettő vált be a legjobban. most épp Biodermát használok, ez is jó... és nekem nagyon érzékeny nagyon száraz bőrőm van, szóval:) a nivea kicsit zsírosabb, a baba meg hidratálóbb.

samponból és balzsamból nekem a loreal sárga (mustárszínű) példánya vált be:)

szőlőzsír pedig labello, ebból pedig van ilyen fehér, ami kis tubusban van (tehát nem mint egy átlagos labello), SOS help vagy valami ilyesmi a neve, müllerben vettem, nekem két nap alatt helyrehozta a nagyonsebes ajkaimat..

utolsó, hogy a garnier-nek van 3in1 arclemosó-arcpakolás-tonikja, kék tubusban, szerintem hasznos:)

remélem segítettem

2009. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!